News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Asistență tehnică forum și server

Started by Ionut, September 26, 2016, 09:32:33 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bogdymol

Da, numai ce am primit si eu un asemenea mail. A trebuit sa imi schimb parola folosind linkul din e-mail, altfel nu m-a lasat sa intru pe forum.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

gruiarew

Tocmai ce mi-a venit și mie. Ip-ul de pe care s-a făcut cererea e ceva VPS în olanda 45.153.160.132
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

Harry


bogdymol

Mie imi scrie ceva IP de SUA: 199.249.230.172
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Harry

IP: 45.153.160.132
Dar de intrat vad ca pot intra pe forum fara sa schimb parola

gruiarew

Mie-mi mai veni unul... tot din olanda
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

kumar

Am primit si eu e-mail dupa ce am iesit de pe forum.
Tot din Olanda.

bogdymol

Am mai primit inca 2 mailuri de schimbat parola in ultimele 5 minute, si nici macar nu butonam pe forum.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Ionut

Cineva nu are probabil ce face și da reset password pe contul vostru.

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut

E simplu. Nu dati click pe linkul de resetare parola. Bine ar fi sa aveti parole ok. Chiar dacă va sunt accesate conturile... tot degeaba.

bogdymol

Pai nu am dat click,cel putin nu din prima.

Am intrat direct pe forum din bara de bookmark, si cu toate ca tot timpul raman logat, de data asta mi-a cerut parola. Am introdus-o, dar nu a acceptat-o, asa ca a trebuit sa o schimb folosind linkul din mail. Altfel nu mai puteam sa intru pe cont.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

ionut_16

#447
Aaaa...se face reset cu username. Ar trebui limitat doar la mail sau cu protectie captcha.

subway

Mie-mi pare a fi un hater tintit si selectiv...

Ionut

Exact aia e. Nu e primul și nici ultimul.