News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Asistență tehnică forum și server

Started by Ionut, September 26, 2016, 09:32:33 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

riciu

Asta cu minimum de mesaje pe care trebuie sa le scrii pentu a apela pe cineva nu mentionata nicaieri, sau eu nu o vad in regulile alea. Imi pare rau, daca eu sunt singurul care realizeaza ca nu e ok, atunci poate ar fi indicat sa pararesc forumul! Mai mult, sa nu poti contacta un administrator iarasi nu e in regula!
Multumesc.

dr4qul4

esti prea nou ca sa intelegi regula. Si noi suntem prea obositi ca sa o mai explicam pe indelete
Poti cauta in spate. A fost un atac asupra forumului. Regula +100 este buna.
Eu as fi pus si regula celor 100 de poze
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Deschideri 2024: Intaia Cocoasa + L3, Lotul Coni , T1DX12, A0L3,

riciu

#377
Fiecare forum cu regulile lui... In acest caz nu vad rostul sa mai fiu membru aici...

Rog un administrator sa-mi stearga contul definitiv. Multumesc frumos.

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Deschideri 2024: Intaia Cocoasa + L3, Lotul Coni , T1DX12, A0L3,

frunzaverde

#379
@riciu - proprietarul, managerul, administratorul, finantatorul si monarhul forumului e Ionut si doar Ionut. Forumul nu apartine API, nu este direct sau formal legat de API (API s-a nascut in jurul forumului, dar sunt entitati independente). Noi, inclusiv astia cu eticheta albastra de "duce" nu avem autoritate pe forum mai mare ca tine. Nu pot sterge sau modera mesaje, nu pot modifica balanta de +/-, nu pot face nimic. Ionut imi sterge mie mesajele cu aceiasi frecventa ca tie. Si pe Ionut il poti contacta usor, cu sau fara mesaj privat pe forum; plus ca Ionut citeste cam tot.

Regulile puteai sa le gasesti usor, sunt exact in acelasi loc cu topicul asta; pe langa regulile astea exista anumite ajustari care au trebuit facute la softul forumului cand a devenit popular. Mesajeria privata e un serviciu, nu are nimeni vreo obligatie sa ti-o ofere. Si, daca nu-ti convine un loc, serios, ia-ti jucariile si pleaca. Nu e nevoie de nimic altceva, nu trebuie sa anunti pe nimeni.
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

riciu

Exact asta am solicitat eu. Dar vad ca nici sa-mi iau jucariile si sa plec nu se poate... sau nu stiu eu.... ca poate o fi scris printr-un coltisor de forum. Si cum ziceam nu pot sa contactez pe nimeni, deci nici pe administrator. Daca puteam nu mai dadeam mesaj aici.
Sunt tratat ironic, tratez ironic.

Asadar revin cu solicitarea de a mi se dezactiva contul. Multumesc.

gruiarew

Iar scuza cu "n-am știut / n-am găsit / unde scrie". Mie mi-a răspuns omul și pe mail când am călcat pe bec. Prima dată când te bagi într-un grup cauți să vezi ce se întâmplă. Alții au stat cu anii până la primul post. Site-ul lui, pagina lui, regulile lui. Nu trebuie nimeni să se justifice. Gândește-te că la fel ca tine mai sunt câteva milioane. Nu ești cu nimic special în afara bulei de oameni ce te cunosc. Si asta se cam aplică în orice domeniu.

@Ionuț poate chiar ar trebui șterse derapajele de genul. Inclusiv ce am scris eu mai sus.
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

kitsune

Mai bine le lasă și le mută într-un topic gen FAQ
Natural stupidity is much more dangerous than artificial intelligence

riciu

Perfect, nu trebuie nimeni sa se justifice. Perfect, fiecare forum cu regulile lui. Dar trebuie sa se poata dezactiva contul meu. Iar acum nu pot face asta.
Daca puteti sa ma ajutati cu dezactivarea contului, multumesc mult. Daca nu, nu m-ati ajutat in niciun fel.. Nu fac decat sa cer dezactivarea contului meu, pentru ca eu insumi nu o pot face. Deci revin cu solicitarea de a-mi dezactiva contul. Multumesc anticipat. Daca nu se poate rezolva instant, nu e nicio problema, dar trebuie sa se poata inactiva intr-un fel si-ntr-un timp definit... Nu stiu, 2 zile, o saptamana... ceva in genul. Multumesc.

ciprebbe

^ A fost informat monarhul de cerere si o va rezolva.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

riciu


Ionut

@riciu

Deci care e problema mai exact? Ca nu inteleg. Vrei sa ce? A "dezactiva" contul nu exista. Exista doar: ban, delete. Alege.

riciu


Ionut

Esti sigur ca vrei sa fac asta? Toate mesajele tale vor fi inaccesibile si vor si setate anonim pe "Guest".

riciu