News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

[B] Magistrala M5 Drumul Taberei-Pantelimon

Started by Ionut, September 22, 2011, 02:29:08 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

GDPR

Multumim pentru efortul de a poza M5 dintr-un capat in altul! Insa miscarea e slaba de tot.

v.ghiorghica

Multumim frumos pentru imagini si efortul depus!

Daca ati observat ca s-a pus frana la lucrari, puteti sa instiintati presa :)
Sigur asteapta niste subiecte calde de dezbatut, mai ales dupa povestea cu Autostrada de 1 metru, unica in lume probabil  :D

Ionut

Nu prea mai au ce sa faca la suprafață. O sa ajung eu in vizita în subteran cat de curând. :)

GDPR


Ionut

Păi și unde e graba cu refacerea suprafețelor? :lol: Am mai zis ca nu se grăbesc cu asta. La suprafață va fi gata cand o sa fie gata și în subteran. La toamnă.

GDPR


Ionut

Toate suprafețele clar nu. La PDT sau Academiei nici vorba. Exclus. Dar în rest cred ca vor termina anul asta. Nu mai e mult. Sper sa colaboreze și STB.

subway

#1462
Nici la E2...
La AM au de terminat accesele, in rest nu au de facut mai nimic in afara de a pune pamant de flori...

Xenos

Sunteți cam relaxați, se vede că nu stați acolo  :lol: :lol: :lol:păi de ex la Academia Miitară noua mini-deviere a sugrumat o bandă de acces spre oraș, s-au redus timpii de semaforizare și - un fleac! i-am ciuruit! - e din nou coadă de la Favorit...

Sunt și zone blocate total aiurea în tramvai, cum ar fi banda din dreapta pe str. Sibiu spre 1 Mai, betonată din noiembrie dar suntem în martie și nu au turnat asfalt ca s-o redeschidă, chestie de o zi...la fel la Romancierilor, la Valea Argeșului, dar și la Piață....

danutzu_1069

^^^
Din  Noiembrie pana in Martie nu se ASTERNE asfalt.. care sa tina mai multe vreme...
Din cauza de meteo...

GDPR

Vremea e calda de la inceputul lui martie, dar nu e niciun semn ca ar vrea sa reia asfaltarile. Mai au si zone de betonat, de exemplu trotuarele la Raul Doamnei, sau umpluturi de facut la accesul A de la Brancusi, dar nu se intampla nimic.

alex8

Poate vroiai să spui că din noiembrie 2017 stau si trag de timp la Sibiu.

TS30

Ce mai stiti despre dosarul 14310/3/2018? Aveau drept 10 zile pentru recurs.

CataOT

Am urmarit putin dosarul si au 10 zile pentru recurs de la comunicare si dureaza ceva pana primesc hotararea....

Xenos

Frumos ar fi ca Metrorex să facă o cerere de urgentare a redactării...