[B] Știri și discuții diverse despre infrastructura de metrou

Started by Goldmund, August 19, 2014, 07:04:12 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

survola



hefaistos

 :D
Cu o săptămână înainte de alegerile locale?
Astea nu-s contrace, astea sunt pliante electorale.
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu suplimentar 200 lei: Se deschide traficul pe Lot 4 - Centura Focsani înainte de 15 iunie 2024.


Valentin

Asta mai lipsea in Bucuresti... Abia astept sa vad toate mizeriile tip "iloveS4" pe fiecare loc posibil dintr-o statie de metrou, de ce nu pe fiecare tren, panouri publicitare "la baietii destepti" sau mai stiu eu ce tampenii gasesc baietii astia "harnici".

Noi in loc sa avem o structura mai logica de functionare in Bucuresti, pare mai mult ca fiecare seector o sa fie fiecare cu a ma-si, de ce nu autobuze iloveS4, tramvaie si trolee "achizitionate de Piedone sau mai stiu eu ce tampenii sinistre. Sunt curios, care e diferenta intre a scoate la licitatie PS4 sau Metrorex? De ce in protocolul asta minunat nu exista PMB ca principal coordonator (ar trebui) al orasului? O mizerie sinistra si stirea si ce spune dl.grindeanu


TVlad

Agitatie electorala ca sa evidentieze faptul ca Nicusor nu ar vrea sa preia metroul, de al naibii...
Desi el a spus ca nu are nimic impotriva sa ajunga la PMB dar cu conditia sa i se asigure de la buget si fondurile corespunzatoare.