News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Autostrada A13 Sibiu-Bacău

Started by Ionut, March 12, 2014, 10:38:16 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cricric

Ok.
Altceva se mai intampla pe Sibiu-Fagaras?

Ionut

Altceva ce anume sa se intample pe Sibiu-Fagaras? :) Se lucreaza la SF. O sa intreb marti/miercuri sa vad ce noutati avem. Ca s-au sucit si ra-sucit de 100 de ori cu traseul, cu tunelul, cu nodul A13-A1. Incredibil.

cricric

Pai asta era intrebarea :D Cat mai tot lucreaza la SF-ul ala.

cove_adrian

Quote from: Dagda on January 23, 2019, 10:36:55 PM
^


Poti preciza sursa pentru a verifica si alte proiecte (depuse)?
Este publica?
Multumesc!
http://moldovavreaautostrada.ro
MVA - Moldova Vrea Autostrada
Miscare civica, independenta, apolitica

nenea_hartia


Ionut

Ma iertati, dar A13 a ramas de caruta azi... si-asa am monopolizat discutia (ca de obicei). Dar fac tot posibilul ca maine sa-i intreb de A13 Sibiu-Fagaras, de traseu si de nodul A13-A1. Macar in pauze, mai ales daca vine Neaga. Brasovenii, dati un dislike... ce sa zic... sorry.

cricric


Dagda

^^intreaba si de Fagaras Brasov  :-[

Ionut

Declaratii oficiale CNAIR (Narcis Neaga). Astazi, CM POIM.

Eu: Ce faceti cu SF Sibiu-Fagaras?! Tergiversati de 1 an de zile cu traseul. Faceti tunel la Bradu sau nu? Unde conectati A13 de A1, la Boita sau mai la nord? Cand e gata SF-ul?! Trebuie totusi sa conectam si noi Brasovul de Sibiu si implicit de vest... :o :(( ??? >:(

Neaga, imperturbabil: Ma voi interesa si va voi comunica.

Eu, privire lunga: Bun. Si Fagaras-Brasov?! :o ??? >:( :madwife:

Neaga, imperturbabil: Ma voi interesa si va voi comunica.

Sa va fie de bine, brasoveni!

Nu cred ca nu stia. Mi s-a parut ca s-a facut ca ploua. Adica nu a zis NIMIC. NIMIC. A zis fix ca se va interesa. Ca si cand nu ar sti. Imi vine teribil de greu sa cred ca nu putea totusi sa dea un raspuns. A fost un raspuns cat sa nu zica nimic. Nu inteleg de ce a facut asa.

Din pacate, atat am putut azi pentru A13.

TibiV

I N A D M I S I B I L...

pasadia,
you've got te floor...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

SILVIUFG

Ionut mi-am permis sa postez pe fb personal ,,tentativa" de dialog avuta cu neaga in subiectul A13. Sa afle fagarasenii cum stam.... Adevarul ca mari sperante nu mi-am facut. Ca de termene neonorate m-am saturat.

Dagda

saracul Narcis, nu stia nimic ...

Solicitarile de informatii nu ajung si pe la el?! ca acum 2 saptamani trimis o serie de intrebari cu privire la cele doua...

pasadia


Dagda

#613
Cred ca va trebui sa taiem un 1 din denumirea autostrazii, Autostrada Brasov-Sibiu va fi tot A3 :)
Si acum vestea proasta... alocare 0 pt centura fagaras...

raulbogdan23

Fagaras - Brasov era tronson comun cu A3 din Bors - Brasov.

Poate se gandesc ca in viitor o sa continue si spre Targu Mures si pastreaza portiunea respectiva cu A3.