News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

[B] Soseaua Fabrica de Glucoza

Started by Tavi, February 27, 2014, 05:23:14 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Lyvyoo


rota

Bucovina sustine autostrada A7
Pariu 500 lei: UMB termina tot Buzău - Focșani, 4 loturi, 82 km pana in 5 iulie 2025!



panda_no 5

Dezamagitor stilul de lucru.
Imi pare ca seamana tot mai mult cu Centura Bucuresti.
Nu vad sa se reloce utilitati, sa se mute stalpii macar.
Sau vor asfalta in final de jur-imprejurul lor :lol: :lol: :lol:

unu

Sigur nu s-a filmat pe Soseaua Berceni?
(in urma cu cateva luni)

Acelasi model de garduri de protectie (dar fara reclama la Primaria de Sector si Primarul ctitor), acelasi sistem de lucrare imprastiata model "sa-i facem cu capul", aceleasi doua tractoare si 4 veste, pe care le muta de colo colo, sa simuleze activitate, acum intelegem de ce nu se mai termina Soseaua Berceni anul acesta (cum s-a promis), au mutat cele doua tractoare la FdG :)

TibiV

 :lol: :lol: :lol:
A3 peste o luna, FdG abia peste un an... Poate doi, ca este la PMB...
Oricum, FdG este aproape inutilizabila si acum...
Dupa largire si darea in exploatare a A3, va fi la fel de (sau si mai...) inutilizabila.

PS
Incercati traseul Obor-Dna Ghica-Petricani (sau invers) in orice zi a saptamanii (nu week-end), intre 7AM si 6PM.
Astept pareri, insa doar de la cei care efectiv au testat traseul...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

voicul

E bine pe acolo. Stai fara nici o grija in trafic.

Eu stau sa ma intreb (prin absurd) daca termina prima data Barbu Vacarescu - Floreasca (ca e mai mic) ii dau drumul pe 4 benzi, deci receptie partiala?

paulmare

Acolo lucreaza Tracon, pe segmentul acela
Nu cred ca ar ajuta - Floreasca se "gatuie" oricum la ambele capete, e extrem de greu si pe la promenada, si la capatul cu spitalul, nu cred ca s-ar circula cu mult mai bine nici daca s-ar ocupa politia locala sa nu mai fie cate o banda ocupata de masini care stationeaza neregulamentar   

voicul

Ar ajuta 2 benzi acolo ca intre Floreasca si Barbu Vacarescu (pe directia asta) e plin mereu. 2 benzi ar mai scuti din trafcul de acolo.
De principiu treci la al 3-lea verde acum.

milo1981

#160
Poze de astazi, 11.11.2018







autoMinder - aplicație de management a parcului auto

panda_no 5


Horațiu 87

#162




Horațiu 87

#164