Drumul Expres DEx6 Brăila-Galați

Started by rota, August 02, 2019, 01:33:17 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 1 Guest are viewing this topic.


Radu Aramă

#376
De ieri seară.


Raducu Popa

#377

Ionut

Brăila-Galați martie 2022. De la Brăila până în zona fără autorizație.


Whyse1

Pana la urma, DEx6 este indicativul oficial al drumului? Sau inca nu s-a stabilit?

oneLess

DEx e cam destul de clar de la DEx12 Craiova-Pitești. Care a fost inițial A12.
Dar A12 a fost UpGradat la DEx12 după AMC2.

Aici 6-le ăla e cam dubios atîta timp cât există și un A6 Lugoj-Calafat.
Criză de litere din alfabet ?

^ Părerea mea.

Ionut

Nu căutați logica, nu există. Pur și simplu așa s-a decis. Nu m-ar mira să se schimbe, dar până la noi ordine și până când vedem indicatoarele, DEx6 rămâne.


Radu Aramă

#383
De ieri, o zi proastă pentru ce am vrut eu să fac ...  :lol:


b1

Mulțumim @Radu Aramă pentru efort. Poate într-o zi ne vei face cunoștință cu aparatul de zbor :D
Gândirea de grup presupune că valorile grupului nu sunt doar indicate, ci și corecte și bune.
--------------------------------------------------
Un pic de istorie 1, un pic de istorie 2, un pic de istorie 3, un pic de istorie 4, un pic de istorie 5, un pic de istorie 6, un pic de istorie 7, un pic de istorie 8, un pic de istorie 9, un pic de istorie 10 (Nou)

Radu Aramă

#385
^^^ Cu plăcere! Trag tare cu youtube-ul, am auzit că la 1001 abonați se fac suficienți bani ca să-mi cumpăr avionul meu. Acum să vedem și la ce scară va fi ...  O:-)  :-[  :lol:

Raducu Popa

#386
Eu unul nu stiu ce sa ma mai fac cu banii castigati din youtube.

medicul de garda

Judecand dupa minutul 2:10 din filmare, pare ca vrei sa iti iei o drona noua din banii aia  :lol:

Felicitari pentru filmare, foarte misto stilul asta nou, de la joasa altitudine, din mijlocul actiunii!
Trust me, I'm an east-european doctor!

mike_us

Incredibil cit a făcut UMB in 3 luni din care o parte iarna. Bravo! 

Skynick

^ Cred ca asa comenteaza si Transelectrica, in fiecare zi.