News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

7 Members and 21 Guests are viewing this topic.

simotm

Quote from: iuli on May 22, 2014, 09:19:42 AM
Poate cineva sa faca niste poze cu indicatoarele turistice? Sunt ca cele din vest sau doar indicatoare la iesirea de pe autostrada, tipice Romania?
indicatoarele turistice sunt chiar pe autostrada, inainte de iesirea propriu-zisa
daca ar fi sa le compar cu cele din HU sunt cam aceeasi nuanta , ceva pe maro insa de dimensiuni mult mai mici

iuli

Din ce spui par a fi cele clasice de pe DN-uri. Totusi sunt curios cum arata...
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

mariansb

O sa trec eu in zilele astea prin zona Simeria si o sa vin cu poze.
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

dorum

#15543
Astaldi Max Bogl a inceput lucrul la pasajul peste A1 de pe dj care leaga Nadlac - Peregu Mare....am cateva poze, dar nu sunt foarte relevante...o sa le postez imediat... Si de la Peregu mare spre Pecica asfalteaza cu repartitorul ala de 10m latime...

dorum


nenea_hartia

^ Nu sunt foarte relevante??? Ce poate fi mai relevant decât ce ai pozat?  :cheers: :cheers: :cheers:

mishu77

Asfalteaza peste ce a facut Iordache sau e ceva nou?

adirt69_70

#15547
Quote from: dorum on May 15, 2014, 09:05:55 PM
wow...adi, asta chiar este o veste buna....asteptam noi update-uri din interior!
multumim mult, vad ca se lucreaza...parca "doar" vreo 2.8 milioane de metri cubi traba excavati... :) :)
BAFTA, spor la treaba si te asteptam cu noi poze!!!
:cheers:
https://plus.google.com/photos/110060984273089512132/albums/6013712091445294193
vizionare placuta ciao

https://plus.google.com/photos/110060984273089512132/albums/6016339363941000913

stangabriel

WOOW multe multumiri pentru poze.

udar

#15549
^^^
:D.

Super pozele adi, se vede  in sfarsit actiune




stangabriel

Sa inteleg ca dupa filmarea de sus au pus primul strat de asfalt langa viaduct pe 20 mai?

Archi

Si TS astazi la Sanovita avea o mobilizare foarte mare, nu stiu daca pe tot lotul sau doar in capat. Sor fi suparat ca au iesit rau in filmare  ;)

Din pacate nu am poze

udar

sa nu fim rai, filmarea a fost facut dupa niste ploi destul de consistente pe mp......
se vor revansa la urmatoarea filmare cu siguranta  :)

AFC

Multumim pentru poze Adi ! Chiar se vede miscare si progres in 10 zile. Sa-i tina tot asa.
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell

RaduC

^^^Si-o fi revenit indicele de umezeala din sol.... :popcorn: