News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

6 Members and 37 Guests are viewing this topic.

florin74

Azi la ora 15.00 liniste deplina pe Sibiu - Sebes. Se pare ca se taie mielul la greu :D. Cei de la Impregilo au pus parapeti pe tot sectorul de la podul peste CF pana la Miercurea Sibiului (ce se vede din drum).

alin_simeriaveche

multumesc florin de vesti. Ceilalti, mai secretosi sunteti...dar ma bucur de informatii ;)

mariansb

poze de azi, ora 16, de la spatiul de servicii de la Sebes Vest

[/URL]







[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

timisoreanul

Ce ma amuza pe mine este faptul ca spunea cineva ca si cei din CNADNR s-au resemnat cu faptul ca vom pierde bani europeni pentru ca nu se vor finaliza tronsoanele la timp, adica pana la sfarsitul anului viitor. Parca niste forte extraterestre de neoprit i-ar fi impiedicat pe ei sa se miste mai repede. Pentru Lugoj-Deva le-a trebuit un an si jumatate ca sa atribuie contractele, pentru Nadlac-Arad lot 2, a trecut mai mult de un an de la rezilierea contractului si inca nu au reusit sa demareze licitatia (Sova zicea ca in 10 aprilie se va publica anuntul, iata ca suntem in 18 si cred ca nu vor lansa licitatia in duminica Pastelui). Ce bine ar fi daca cei din CNADNR s-ar perpeli asa cum o facem noi pe aici pentru fiecare km de autostrada. Pana una alta, eu va doresc la toti sa aveti un Paste fericit alaturi de oamenii importanti din viata voastra!

B.Robert

Pe Deva - Orastie e deschisa parcarea ? (intr-un timp parca era inchisa)

alin_simeriaveche

da, de aproape 1 an. am un bun amic ce lucreaza acolo. la Sebes V ar putea sa-i dea drumul     

anacronox

Mie ieri la pasajul de la geoagiu mi-a sarit un caine in fata. L-am ocolit in ultima clipa pe banda de urgenta. Dupa mine pe banda doi a venit un megane care l-a luat din plin. Meganu a ramas acolo asteptand platforma cu radiatorul/baia de ulei sparta

danutzu_1069

^^
Concluzia este: folositi cu incredere banda 1!

mishu77

Concluzia e mai degraba conduceti cu ochii cat cepele si mai incet.... ca suntem in rromania

mariansb

A inceput sa inverzeasca dealul consolidat de la Sacel; poze de ieri

[/URL]







[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

Tot de ieri, spatiul de servicii de la Cristian, pe sensul Sebes-Sibiu

[/URL]



[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell


Archi

Interesant e ca aceasta stire a mai fost postata de inca cateva ori  :D :D :D

dorum


dr4qul4

Inseamna ca e adevarata!

Ma gandesc ca atunci cand cineva iti spune ca esti beat, nu-l bagi in seama, dar cand iti spun mai multi te duci si te culci. O:-)
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024