News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

archaeus


survola

La 13.10 din filmarea completă au și ei o mică Oiejdea.

danutzu_1069

@Adisan... mare maestru in arta filmarii...!!

Asta la km 13 mergea de minune un cut&cover, la fel su dupa viaductul Talmaciu.....
Le iesea si prietenos cu mediul.... ecoducte mari....

xab80

#56163
^^^
@survola: o fi avand, dar il vor stabiliza (dealul). Tin minte ca la lotul 4 din A10 a fost o super alunecare, dupa aprox 2 saptamani erau deja forezele pe deal. Dupa impresiile despre Porr de pana acum, sincer, nu mi-as face probleme...

dargauda


dargauda

Autostrada A1 Sibiu Pitești lot1 Sibiu Boita lot filmat complet 19.11.2021

https://www.youtube.com/watch?v=7b-OGEvrMKg&ab_channel=RaduIgnat

mersi
Radu Ignat

danvoicu

Un sincer BRAVO pentru imaginile luate din lateral in anumite puncte in premiera, desi doar pe una din parti. Nu e o critica, doar o remarca. Ce frumos arata unde este asfalt.

paullie

Ce parere aveti, ne face Porr o surpriza la 1 Decembrie 2022?

danvoicu

Adica? Pai depinde pe care autostrada? Pe asta in nici un caz. Sunt prea multe de facut si timp de unde?

pentium10

sunt multe de facut, daca reusesc cu structuri pana in iunie, atunci da se pot da in trafic in decembrie
Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures

alexV

Da e fezabil PiSi 1 pe finalul 2022. Si API va fi cu ochii pe ei.

cezarcolibri

Stie cineva ce se mai intampla cu lotul 2 Boita Cornetu?
Nu am mai gasit nici o stire referitoare la acest lot.

Stefan Tudor

Breaking:
Acum m-am intors de la Sibiu spre Sebes! S-a incheiat consolidarea/ reabilitarea portiunii spre Sibiu dupa tunelul de la Sacel! Din pacate m-a luat prin surpindere si nu am apucat sa fac poze! Deci se circula pe calea a2a, adica cea care a fost inchisa temporar! Se vedeau tirurile pe calea a 2a de pe DN, pe unde ma intorceam!   :D

adrian sibiu

Bună seara tuturor  !
S-a turnat segmentul 7 la pila P5-A calea de rulare Pitești  !
Enjoy !


xab80

Am si eu o intrebare legata de mutarea schelei de turnare. Am vazut din postari anterioare ca a durat cam o luna de fiecare data. Intrebare: e vreun proces tehnologic care impiedica sa se mute mai repede sau au nevoie de macara in alta parte? Mi se pare mult o luna pentru mutarea acelor schele.