News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 45 Guests are viewing this topic.

jalemare


alecu26

parca a si dat un termen la ultimul interviu. Sau era in iunie termenul?
Drumurile noastre POATE;

Germany

Bravo Rocklee!!

Multumim !

Ne-ai mai descretzit putzin fruntea ... :)

Liviu_udr

Mulțumim pt poze. Dacă ne amintim puțin 16 mai 2016 era termenul de inaugurare pt. LD. Păcat că la acest termen ghetele lui Rocklee sunt pline de nămol! Respect pt efortul depus!

rocklee

#28609
eu m-am nascut langa o balastiera de nisil pietris si sort ...iar la noi in zona la materialu care il scoteau din rau ...inaite sal prepare ....la acel material ii spuneau ... balastru...si asa mi vorba ...si io nu mio schimb ...no ibine asa ... :) :p

daca nu tio-o placea...nu citi na !!
:bleh: :bye:

marius_tm


TibiV

rockleee rules, as usual... :)

Iar dintre poze asta m-a lasat lat...
Avem deja panouri indicatoare pe autostrada ?!... :D
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

rocklee


Ionut

Nu sunt indicatoare. Din ce-mi pot da seama este un portal VMS (Variable Message System/Sign).

alecu26

Nu știu. ..dar parcă tot pe dos construiește SALINI. or fi toți prosti....
Drumurile noastre POATE;

adiarc

Prost nu e acela care cere ( bani pt lucrari de proasta calitate ) ci acela care si plateste aceste sume pt lucrari de 2 bani ( plus corupt si incompetent )

Daca as fii f.priceput in software ,le-as pune pe pagina principala a celor de la Salini,imaginile de astazi ale lui Rocklee cu terasament spalat de apa,plus poze de la Aciliu
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

dorum

...ar trebui sa fii hacker, ceea ce nu e bine... :)

TibiV

#28617
Ionut, indicatoare sau VMS - nu conteaza...
Conteaza ca e carul inaintea boilor... :lol:

LE
Te-ar mira sa vina vreun "basculantist" cu asfalt si sa plece cu bena ridicata ?....
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

rocklee

#28618
stai ca am mai vazut ceva pe care nu am pozato... catre sfirsitul lotului este montat un stilp in mijlocul terasamentului cu tot cu camera video montata pe el iar in jur este sinistru ca nu este gata nimic ... ... :bash:

acestai stalpul cu camera video montata  :headbash:




:lol: :lol:

Europiu

@rocklee: nu te-ai prins tu, dar camera aia era special pentru "banditi periculosi" ca tine, hahahaha... Si, da, super poze, ca de obicei!
The problem with the world is that the intelligent people are full of
doubts, while the stupid ones are full of confidence (Charles Bukowski).