Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

5 Members and 31 Guests are viewing this topic.

cineva

Sa inteleg ca s-au gasit solutii pentru dealurile cu probleme? Sau inca nu pentru toate?

mirceal

#8866
Va salut pe toti,

Sunt de mult cu voi si va admir pt ce face-ti  :gj:

mirceal

Am dat-o in bara pozele . Mai incerc o data

mirceal


mirceal

#8869









Redox

Bine ai venit mirceal ! :welcome:

Multumim de poze, ma bucur sa vad ca se lucreaza si astazi la nodul Sibiu vest.

mirceal

#8871













Archi

#8872
Astazi la ora 13 nu se muncea la supratraversarea de la sanovita, dar au ajuns la nivel cu terasamentul ba chiar l-au nivelat pe lateral. In partea dispre Sanovita a aparut si niste asfalt. Cred ca in vreo luna se va circula pe acolo.

Poze nu am :(( . Sorry


Ionut

Super, pun eu cateva care-mi plac:


















Ionut

^ Eu ma declar placut impresionat de cei de la Astaldi. Lucreaza azi, duminica, pe ploaie. La tunel au avansat foarte mult. La nodul Sibiu vest (merci Mircea de poze!) se misca destul de repede... se pare ca intr-adevar vor sa termine anul asta.

anacronox

Adi spunea ca s-a strapuns tunelul pe un sens. chiar se misca cu tronsonul 4. in iarna sunt sanse sa se dea drumul la circulatie

mariansb

#8877
Merita puse pe forum si pozele facute de Adi in premiera cu strapungerea tunelului in partea catre Sebes

[/URL]



[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

dragos

   Salut, multumim pt efortul depus baieti nu cred ca e placut sa mergi prin noroaie sa faci foto de la fata locului daca nu esti pasionat si nu pui suflet

Sargon1806

Intreb si eu ca necunoscator... n-ar trebui realizata legatura cu viaductul (Sacel) printr-o culee? Sau exista vreo alta solutie ca sa nu mai ramana asa, suspendat?