News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 25 Guests are viewing this topic.

Pellady

Super poze rocklee, chiar ca am vazut multe in pozele tale din ce nu am observat eu.

lautaxi

Chiar voiam sa merg azi sau maine sa fac poze la Turdas si Geoagiu dar mi-au luat-o baietii inainte,le multumesc pt poze!

Pellady


rocklee

prostia :)la ziaristi [jurnalisti ]...e o virtute ..... :lol:  :bash: :bash: :bash:

tigrel58

Dar daca e publicitate mascata ? De acord ca semnatarul scrie in 11 ca e gata in 10.

alin_simeriaveche

rocklee si mie imi pare rau ca nu am facut o tura pe A1 impreuna. Dar mi-as dori cand voi reveni...asta daca mai avem ce poza. Eventual de la Orastie in sus....:)

rocklee

da aline ... :)  e o noua provocare... :o

mariansb

Poze de azi dimineata mai intai de pe lotul Straco , dupa Sebes spre Cunta; se lucra bine, au avansat si cu asfaltarea
Maine  e posibil  sa avem  o filmare din zona asta si imagini spectaculoase!!!  :)

[/URL]




[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

Poze de azi de la ora 11 de la tunelul Sacel

[/URL]





[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

Din seara aceasta, de la ora 19 , la nodul Sibiu vest si tunelul Sacel














"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

penad2007

Mariansb chiar ar fi formidabil sa avem a o filmare din zona

mariansb

99% filmarea va avea loc maine dimineata si va fi facuta de cineva din Sebes ,care inca nu este membru pe cele 2 forumuri. Sper sa ni se alature!
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

CornelB

Multumiri tuturor pentru fotografii!
Ma bucura atat de mult sa vad cum se lucreaza pe A1, de parca s-ar construi la mine in data blocului sa ma plimb doar eu or ea. :lol:
Abia astept sa treaca noapte, sa bad filmarea de la @mariansb.

Archi

Quote from: mariansb on May 11, 2013, 09:40:00 PM
Poze de azi de la ora 11 de la tunelul Sacel




Asta ar trebui sa fie dealul cu tunelul nu? Eu nu vad nici o gura de intrare/iesire din tunel.

rocklee

mariansb...cum stau lucrarile pe centura sebesului ....au darmat acele ''baraci ''de la nodul lancram... :D.....sau inca mai stau inpiedicati ...acolo  >:(