News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 30 Guests are viewing this topic.

rocklee

citeva poze de la intrare din geoagiu.....de sub
drumului care duce in [sat ] oras  :D......       
                                                               
                                       








rocklee

dovada ca se lucra si noaptea..... :lol:.....
alin simeria veche in actiune....
:| :lol:

rocklee

citeva poze de pe celalalt pasaj de la geoagiu.....






rocklee

urmatoarele sunt din zona turdas de pe pasjul de la intrarea in turdas.....

mult praf si multa forfota....


ciprebbe

#6304
Excelenta treaba baieti, frumoase poze, vreme excelenta ati prins daca se poza in tricou.....
Incet incet se indreapta vremea si eurocopter va fi pe faza.
Jos palaria!  meritati fiecare :cheers: :cheers:

@user201 da acel deal de pe lotul IV se va terasa intr-un final insa din ce vad din pozele tale ( si iti multumesc ca ai surprins exact dealul) e slaba miscarea. Mare minune va fi daca termina pe acolo anul asta.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

penad2007

Asa chiar meritati o bere. Cine stie poate ajungem odata sa ne si cunoastem "astia cu pasarica asta"

ciprebbe

#6306
^^^  :lol: :lol:
Eu as vrea sa ii cunosc si pe astia care au facut gabioanele astea.
Arata superb, prin Austria e plin de asa ceva si se pot face lucruri si mai frumoase cu ele.
Daca stiti careva detalii legate de asa ceva un PM pls.

In detaliu......
cine le-a facut a avut rabdare...... iar fotograful mai merita o  :cheers:
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

mariansb

Multe like-uri la amandoi! Poate introduce Ionut o asemenea optiune :)
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

bogdymol

Mi-a spus cineva ca au aparut probleme la capetele podurilor de pe A1 Giarmata - Izvin (UMB). Problemele sunt celebrele "trambuline" ce au aparut si pe Arad - Timisoara. Rog pe cei ce trec prin zona sa fie atenti si sa confirme/infirme zvonul.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

rocklee

urmatoarele imagini sunt ....din zona turdas in directia  simeri veche ....portiunea cu probleme de alunecari .....acum sauturnat zidurile de sprijin si sau facut
....si ceva din terasament .....si ceva asfalt...

















BoGDaN

Si eu multumesc frumos pentru poze...o adevarata incantare, trebuie sa facem o intalnire, sa punem de un party, vb serios, mi-as dori sa ne cunoastem. Ai dreptate cipribbe, frumos lucrate acele gabrioane.

alin_simeriaveche

Dupa cum urmeaza pozele facute de mine in excursie cu roocklee. Am facut impreuna reportaje, acesta este de pe aparatul meu. Se lucra foc atomat...plin de oameni peste tot iar intreband ba pe paznici ba pe cate un angajat ei spun k data de 10 mai e valabil. Deci
Am plecat de aici
















Am zis sa incercam sa mergem si noi dupa camioane. Aici e dupa Orastie








si am zis sa ne intoarcem

















de la pasajul spre Geaogiu





un cosaș la orizont :D






am indraznit sa urc pe acel pasaj










am zis sa mergem si noi la pasajul in care s-au facut 2 poze acum 2 saptamani










la Turdas









Am zis sa merg pe jos pana in zona de lucru































aici s-a reparat fisura pe care am pozat-o in iarna
si am hotarat sa ma intorc...dar am zis, ce-ar fi sa ma duc printre mucitori si utilaje? si asa am facut















alin_simeriaveche















roocklee a avut curajul de a merge cu masina pe autostrada printre utilaje si muncitori, ce era culmea ca uni ne salutau :)





nu ne-am multumit doar cu atat. am mers pe la gara turdas si am rugat pe un paznic sa ne lase sa vedem si noi ce se face.nu prea a vrut dar s-a uitat la noi si nu am parut hoti de fier vechi :)
















si o ultima poza

Multumiri lui roocklee care ma dus de am putut face poze impreuna.Sper ca va bucurati de ele. Eu sincer foarte tare ma bucur. Am vazut ceva frumos azi. Am avut si o experienta frumoasa de aintalnii un "forumist"
Sambata seara plec iar de revenit abia de 1 mai o sa mai vin acasa. O seara frumoasa

Marius90


MHN

Multumiri pentru update-uri user201, rocklee si alin_simeriaveche!

Quote from: bogdymol on April 11, 2013, 11:21:47 PM
Mi-a spus cineva ca au aparut probleme la capetele podurilor de pe A1 Giarmata - Izvin (UMB). Problemele sunt celebrele "trambuline" ce au aparut si pe Arad - Timisoara. Rog pe cei ce trec prin zona sa fie atenti si sa confirme/infirme zvonul.
Dupa problemele de pe Arad Sud - Giarmata, evidentiate in capturile lui udar, exact asta ne-ar mai lipsi!