Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.


rocklee

#59221
:o  :o DOAR DECOPERTARILE NU SA INTRAT IN TEREN ..

IMAGINI DE LA MARGINA DIN DRONA ....FACUTE MAI SPRE SEARA  (GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader

rocklee

(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader

CAM ATAT PENTRU ACUM ...DATA VITOATE MAI MULT SI MAI DE CALITATE .... :D  8)

mirceaeliade

^pietrele au fost scoase intentionat de dupa al treilea raind de X de mai sus, sau s-a intamplat altceva de a aparut surparea de deasupra?

oneLess

Dar ce frumos au stivuit palplanșele franțuzești la Margina!  :)

RaduG

Îmi dă telefonul :) reminder că azi expiră perioada de proiectare pentru PISI 2.

Așa e?

Avem ceva update oficial?

Gio

Eu stiam ca PTul lui PiSi2 trebuia finalizat pana pe 31 decembrie 2023. In cazul lui PiSi3 termenul era 1 februarie 2024.

Ionut

Reglează telefonul. OIL este dat în 1 iulie. 18 luni proiectare.


GIV

@AlinC o sa iasa la pensie si tot o sa aibe de filmat la dealul liliecilor si la a10 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

TeoH9

Macar stim vreun status cu privire la PT? Cum se descurca Turcii in jungla birocratica romaneasca? Totusi, sunt printre cei mai mari constructori la mama lor acasa la Erdogan, sper sa nu aiba probleme la noi, mai ales pentru un proiect atat de important.

AdrianRO

Cred ca vor strange din fese si vor rezolva orice probleme.

Romania e un obiectiv pentru turcia in expansiunea sferei de influenta geostrategica. Ai nevoie de afaceri in tara respectiva ca sa faci asta.

O sa vedem turci din ce in ce mai des in RO in mediul de afaceri. De la autobuze, la defense, la drumuri si furnizori.

GAC

daca vom avea emise autorizatiile aferente defrisatilor, treaba e pe jumatate terminata, daca vom avea si retelele de curent relocate, mergem pe 60%. beneficiarul in mod traditional se misca mai rau si fata de pizactori.

florin74

^^^ intre slab si catastrofal.
Adaptarea la Romania e un proces extrem de dificil pentru turci.

stangabriel

#59234


Video : Virtual Press

Pare finalizata reparatia la Dealul Liliecilor, A1.