News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 4 Guests are viewing this topic.

voicul

@cristi5 faci inregistrari de la Holdea si cu Waze?

Eu am cam pierdut speranta ca se va introduce "live traffic" pe Maps pana maine. Eu asa zic, ca de maine incepe nebunia.

Deja avem in nod "spre rosu" vreo 40 de m spre Deva si vreo 100 m spre TM

cristi5

#50791
Da, am inregistrare waze (calitatea nu e nustiuce, cred ca are un efect de blur la inceput ca tot variaza culoarea de la un cadru la altul, plus ca tot apar icoane de wazeri, ceea ce produce f mult flicker).

Nici eu nu cred ca apare pe Google traffic pana la varful de flux al diasporasilor. Probabil sunt in vacanta tovarasii de la Goagal.

marius_ar

Quote from: AlexAllex on January 02, 2020, 02:13:00 PM
^ Multumim pentru filmarea in parcare. Toaleta cum se prezenta la 5 zile dupa deschidere?
Era inchisa, pe ambele sensuri de mers: era un biletel pe usa cum ca nu exista apa si nici curent.

gruiarew

Pun şi eu asta cât e proaspătă:

'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

voicul

Faina filmarea!

Nu e apa la buda?
Asta e cel mai serios motiv pentru reziliere!  :lol:

Allex

Si nici lumina nu e in parcare din ce se vede pe filmarea lui Gruia
"Asta-i ţara tuturor imposibilităţilor"

DN2 - E85 | Monitorizare A7 Autostrada Moldova

alexandru_m

#50796

alexandru_m

#50797
Din pacate poza de aproape cu textul de la toaleta barbati e out of focus si din ceva motiv in loc sa editez postarea am dublat-o. Scuze pentru asta.

Toaletele sunt incuiate, nu se poate intra pe nici o usa. Daca nu au de gand sa le faca operationale poate macar sa taie de pe panourile de pre-semnalizare semnele de toalete si apa curenta. Am fost mustruluit la oprirea aceasta de prietena care chiar necesita o oprire, iar eu in loc sa opresc in toaletele anterioare am rugat-o sa se mai tina putin pana aici ca sa vizitam si noua parcare. Va dati seama ca mi-a "multumit" pentru parcarea functionala unde am dus-o...

florians

Dupa 2000 de ani, romanii inca ne dau lectii si cu drumurile si cu toaletele si apa curenta. :drunk:

voicul

Pare ca Maps vrea sa tina neaparat utilizatorii pe A1.

Sau poate vine un update  :D





Powered by API/PUM imgur uploader

gruiarew

Ce-i cu aiureala asta cu DN68A închis?
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

voicul

Nu stiu de ce e asa si mai ales de ce inca este asa.
Pe Waze totul e ok.

cristi5

Or fi inteles gresit tovarasii din India...

"Inchiderea" se vede pe filmare, a inceput aseara la 22. Acum e inca "inchis" Sacamas-Ilia.

Eu nu vad deocamdata rosu pe nicio filmare. Pe google traffic se vede rosu la giratia Holdea dar atat (bine, nu se vede nimic pe LD3). Pe Waze nimic rosu. Fiind verde peste tot, nu vad niciun rost sa le incarc pe youtube.

voicul

Acum au inchis sensul spre Deva de pe DN68A ... ?

Vad ca e rosu de la trecerea CF spre Holdea ... ???
Nu pare sa fie accident. Daca nu a fost bariera inseamna ca giratoriu Holdea a tinut si restul nu  :D

@cristi5 da, nu are rost sa pui filmarile.

pasadia

#50804
Și totuși se merge greu spre vest: