News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 32 Guests are viewing this topic.

dragos76

Eu am cam pierdut șirul chichițelor legale. Fiind reziliat contractul cu COMSA, cu cine se face procedura asta de recepție? :)

Ionut

Nodul Holdea are contract separat.

Ionut


gruiarew

Se vede din drum sau se vede abia după ce te-ai bagat pe bretea? Că am mai văzut semne puse în zone cu "vizibilitate maximă".
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

bogdanstancu


horatiu.cosma

S-a semnat receptia pe contractul Holdea, s-a pus semnalizare galbena, 80 km/ora pe autostrada, 60 km/ora pe 3 structuri, 7,5 tone limita. Luni se da drumul. Mizerabili!

gruiarew

'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis

madsnowman

Inca o deceptie. Nu stiu de unde imi tot fac sperante de fiecare data....

adrian sibiu

Rusineeeeeee companiei antiinfrastructura pentru toata mizeria de pe acest lot .Ar trebui ca toti romanii sa iasa public  si sa i huiduie pe acești impostori fără suflet de român.

zevsar68

Mda...
Si eu imi facusem iluzii, plec maine spre Arad si speram sa merg pe lotul "nou". N-am avut noroc, poate la intoarcere!
Exista vreo motivatie pentru limitarile respective?
Exista explicatie de ce luni si nu azi ?
Mizerie!

danutzu_1069

Acum: "44 Members and 139 Guests are viewing this topic."

rdx2000

Sunt curios pentru cine s-a amânat pe luni tăierea panglicii...

danutzu_1069

O sa vede luni.....
Poate pentru zburatoarea, "prietena" noastra... vine sa taie el panglica din partea cnair...
Si sa ne spuna: "v-am zis eu ca o sa fie ca mine...." 
Si noi: "huooooo " :bash: :bash:

Quest

Quote from: rdx2000 on December 20, 2019, 04:20:07 PM
Sunt curios pentru cine s-a amânat pe luni tăierea panglicii...

Si eu sint curios, foarte curios...
Common sense will get you far !

gruiarew

Poate mai dau cu mătura în week-end, strâng salata și rahatul de pe geotextil. Dacă-i totul ok care-i logica să o mai țină închisă până luni? Să-mi facă mie ciudă...
'You can't cheat an honest man. Find somebody who wants something for nothing, then give him nothing for something.'' -- A Hater's Synthesis