Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 31 Guests are viewing this topic.

marcelbanu

#45600
3.































Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

marcelbanu

#45601
4.
























Pauza de masă...









Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

marcelbanu

#45602
5.































Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

marcelbanu

#45603
6.

































Pun un link al unei aplicații ce arată calea ce-am urmat-o...
S-a terminat bateria la telefon înainte să ajung la final.
Sper să se vadă...
https://www.relive.cc/view/rt10003997466
Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

danutzu_1069

@marcelbanu, welcome back!
De nota 10!

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

IlisescuV

@marcelbanu -  :cheers:
Zica cine ce o vrea dar UMB chiar lucreaza comparativ cu restul constructorilor.

lalilieci

@ marcel banu, un adevarat  tur  de forta, multumim

marcelbanu

Mulțumesc pentru aprecieri dar meritele nu-mi aparțin ci celor ce lucrează pe acest  șantier în condiții deosebite. Miercuri  vor pleca acasă și vor reveni luni.
Orice aparat foto prost scoate fotografii excelente dacă prin vizor privește un ochi de artist !

BoGDaN

"Gruss Gott" cum zic bavarezii Marcel Banu. Foarte frumoase pozele și ai și un talent artistic.
Bravo UMB! Sper sa câștige și pe SiPi un contract

Goldmund


Dominik

^^^
E ceva sarbatoare sau dc pleaca de miercuri acasa ??
You're in Steelers Country

rocklee

#45612
buna seara ... am tras o o fuga in dupa amiaza aceasta  pana la holdea  grind si ilia ....sa vad ce noutati sunt pe lotul 3 .....dar am avut ''norocul '' de o vreme caineoasa ...cu un vant si o ploaie de iti taia fata .....asa ca imaginile sunt de o slaba calitate ...plus ca ma prins si noaptea ...

o imagine cu vitoarea bretea de la nodul holdea 



Powered by API/PUM imgur uploader

rocklee

aici va fi intapata breteaua in sensul giratoriu  :o...



Powered by API/PUM imgur uploader

rocklee

la nodul ilia ....pe sensul timisoara deva avem balast stabilizat ...iar pe sensul deva timisoara ....avem primul strat de asfalt






Powered by API/PUM imgur uploader