Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

6 Members and 17 Guests are viewing this topic.

rocklee




rocklee

#42213
(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader


ne revedem ...dupa ce revin din CONCEDIU ...La mare ...la soare ...la relaxare.... 8) :vroomvroom: :cheers: :banana: :banana2:

pana la revenirea mea ...il  las pe flashu 74 ....sa va tina la curent cu noutatile ...de pe lotul 4 UMB.... :D

:thumbsup: :bye: :bye:
rocklee

flashu74

Mulțumim rocklee. Ești nr. 1 . Concediu frumos. Nu am cum să aduc eu informațiile pe care tu le aduci.

Iceman

Rocklee .... :cheers:.....esti...,,the best,,...Concediu placut :)

Dominik

Multumim Rocklee pt devotamentul tau, din pacate nu prea are ce sa ne arate Flashu74 saptamana viitoare, din cate stiu eu, au trecut 3 saptamani si UMB pleaca in Moldova, pacat, e vreme buna saptamana viitoare...concediu placut !
You're in Steelers Country

reed

Concediu placut Rocklee,gasesti tu ceva de fotografiat si pe A2/A4.Multa  :cheers:

adiarc

Multumesc pt poze ...sincer mie din toate pozele imi plac cel mai mult bolovanii aceia mari de pe margine,,,....semn ca terasamentul are fundatie hotarata ,in aceea zona potential inundabila ( albia majora a Muresului )  :cheers:
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

wifi

Concediu placut! Dar nu ramane prea mult plecat, ca sa nu pierzi lucrarile de final :lol:  Vezi ca UMB compacteaza de zor, odata-i gata!

flashu74

Bolovanii aceia sănătoși sunt rezultatul excavării dealului. Sunt în terasamente de la baraj Mintia și până aici la Șoimuș.

flashu74

Sunt de aseară. Era deja cam puțină lumină și nu e cea mai bună calitate.









Powered by API/PUM imgur uploader

danutzu_1069

Cam incep sa "uneasca" peretii..

rocklee

Poate ne ajuta cipri cu drona. ...Sau quest  ...sa vedem cum  se vede sapatura de  sus. ....Pentru ca  sa săpat destul de mult.  :D

udar

Peretii cum se leaga intre ei ca nu am vazut ceva mustati /fier pe inaltime .??