News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 19 Guests are viewing this topic.

rocklee

imagini de la baraj ...unde au spart DJul si au umplut groapa cu pietre mari ...si se pregatesc sa sparga restul de dj ramas ...



(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader

pasadia

Se mai poate circula pe vechiul DJ? Adica dinspre Baraj spre DN76 - scurtatura dinspre Timisoara spre Sibiu?


rocklee

#39948
imagini de la viaductul 2  ...


(GPS)


(GPS)


(GPS)


(GPS)

pregatesc terenul pentru ultima  ....pila  :D
(GPS)


(GPS)



Powered by API/PUM imgur uploader


rebel

Quote from: NGC on March 15, 2018, 07:49:27 PM
"Proiectare si executie autostrada Sibiu - Pitesti, Sectiunea 1 Sibiu - Boita, km. 0+000 - km. 14+150 - Lot 1 km. 0+000 – km. 13+170"

Ca sa nu mai cautati degeaba, noul termen pentru evaluarea ofertelor este 30.04.2018.

si 1 si 5 aveau aceiasii data, probabil cum nu-a aparut nimica cred ca ne ducem spre o noua amanare? sau ceva surprize..

flashu74

@pasadia.
Se circula peste baraj. Acel drum nu va fi întrerupt.
Multumiri rocklee. Din pozele tale văd detalii noi, pe care nu le-am observat în teren.

voicul

Probabil ca ai trecut cu 30 de minute mai devreme decat @rocklee si de aceea nu le-ai vazut/nu aveai cum sa le vezi. :)

+1 la amandoi.

flashu74

De exemplu la fundatiile pilonilor este un loc pe care nu l-am vazut. Rocklee , de la viaduct1 nu ai? Acolo se lucra ceva în jurul culeei. Oricum eu așa din trecere am vazut și auzit activitate intensă.Și la deal se aruncau cupe de săpătură jos.

flashu74

1 Mai pe șantierul LD4. UMB lucrează.







Powered by API/PUM imgur uploader




nicolaem

agentu 007 al infrastructrii. mi-l imaginez pe rocklee cu haine de camuflaj intre salcii "spionand" lucrarile

Quote from: rocklee on April 28, 2018, 10:26:35 PM





flashu74

Da. Imaginea asta așa arată. Dar Rocklee este binecunoscut de oamenii din șantier și de asemenea cred binevenit pentru fotoreportaje. Rocklee ceva foto mai special de 1 Mai?