News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 54 Guests are viewing this topic.

x12cbulz

Si eu sunt interesat de acest lot. Stie cineva situatia reala din teren (si din conturi)?

mishu77

Fizic este posibil TL2 anul acesta, dar se pare ca nu se vrea... sau sunt alte probleme.

sebba

poate s-au molipsit de la pasajele Aradului, fiind totusi aproape, o fi vreo boala contagioasa ce bantuie pe santierele Romaniei... sa le faca in proportie de 75-80% si sa le mai lase la dospit

a fost Arad-Pecica in situatia asta, acum e acelasi lucru la pasajele Aradului.. asa ca sunt toate sansele ca "boala" sa se duca si pe TL2

din pacate...
Sailing away! S/Y Haimana

Dominik

Dar in momentul de fata se lucreaza pe TL2 ???
You're in Steelers Country

horatiu.cosma

TL2 in momentul de fata e cel mai "rosu" lot in constructie. Daca se lucreaza, nu binevoieste nimeni sa puna o poza?

stangabriel

Lot Impregilio pe seara. Tirul era inca rasturnat, se muta marfa pe un tir  ce a intrat pe drumul tehnologic.
Probabil au termimat de decopertat asfaltul, altceva nu au facut. Sensul pe care se circula e jale. Cred ca urmeaza si el la o refacere.

alexV

de pe facebook, lotul 3 Lugoj Deva, o bretea a unui nod. poate cineva sa o localizeze mai precis?


horatiu.cosma


TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

horatiu.cosma

Da. Nu ar trebuie sa astearna si pe bretele stabilizant? Sau asta e un exemplu de cum sa castigi licitatii la pretul cel mai scazut :)?

alin_simeriaveche

Recunosc zona....este una dintre bretele de la nodul unde se afla si organizarea de santier, dupa calea ferata spre Tm

stangabriel

Eu sper ca e deviere de drum local.

TibiV

Quote from: horatiu.cosma on September 02, 2015, 11:36:02 PM
Nu ar trebuie sa astearna si pe bretele stabilizant? Sau asta e un exemplu de cum sa castigi licitatii la pretul cel mai scazut :)?
UMB-ul nu cred că ar face aşa o bătaie de joc... :(
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

Archi


TibiV

Ba da.
alexV  a scris deasupra pozei că este Lot 3.
Mama proștilor este mereu gravidă... :)