News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 44 Guests are viewing this topic.

Tavi

Si-a luat si cortul? Si daca tot a venit cu elicopterul poate sa plece cu satelitu'!  >:(
Scuze tuturor de offtopic!

dr4qul4

Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

dorum

pai ce sa viziteze? pe UMB care-i in concediu? pe Teloxim care doarme? pe cine?

alin_simeriaveche

Tare, abea astept sa vad filmarea stirii deseara postat si alte articole scrise :)

B.Robert

Sper ca si-a luat cizmele la el avand in vedere vremea de aici.

anacronox

a fost la umb si pe lotul 3 din cate am inteles. astept declaratiile de presa si cum le am va dau update si voua

dorum


anacronox

#14932
lugoj-deva. am auzit declaratiile. gargara si campanie electorala. pana acum nimic interesant.
LE
a declarat ca se lucreaza pe primii 10 km din lotul 4 Lugoj-Deva si ca autostrada intre Lugoj si Deva va fi gata la sfarsitul anului 2015

dorum

da... si rachita facu micsunele....

...sau dormiti linistiti ca SOVA vegheaza....

anacronox

Sova a declart ca Arad-Nadlac va fi gata in prima jumatate a anului 2015. Anuntul de licitare pentru Lotul 2 Nadlac-Arad va fi publicat in curand.

Tavi

Nu-i o veste rea cu conditia (necesara dar nu si suficienta) ca "in curand" sa nu tinda la infinit  :zen:

rocklee

cine stie o fi fost pe santier sau o fi fost pe undeva sa beie un ceai si o ..tarie ...si sa vada lilieci de la soimus care stau sa protesteze  in fata autostrazi  :lol:

anacronox


Ionut

Se respecta vad, sa nu-si murdareasca pantofii. N-ai treaba.

Dar, pe bune, de ce-a venit? Ca putea sa zica si de la Bucuresti ca se lanseaza licitatia "in curand" pe Arad-Pecica. Si restul putea afla de aici, de pe forum. Adica ii spuneam noi cum se lucreaza pe Lugoj-Deva. Si cum nu lucreaza Impregilo. S-a dat si el cu elicopteru', deh.

sebba

Sailing away! S/Y Haimana