News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

9 Members and 49 Guests are viewing this topic.

alin_simeriaveche

sunt in drum spre rooklee. mergem la pozat. vremea e insabila dar suntem dotati cu umbrela si imbracaminte adecvata :) 

Tavi

Mega Like Aline! Sa va dea Dumnezeu sanatate la amandoi! Si celorlalti deopotriva!

dorum


penad2007


alin_simeriaveche

inca suntem pe teren. sunt lucruri si vesti frumoase. sunt extraordinari UMB ul

alin_simeriaveche

noi am luato razna. am parcurs lotu 3 pana la Cosevita 

dorum

asa este...si io am parcurs TM-SB-TM pt deschidere...toti suntem putin dusi cu capu'...
Felicitari alin & rocklee...
Asteptam poze...sa nu indrazniti sa nu le postati in seara asta :) :) :)
:cheers:

ciprebbe

Caut taxtatura de rezerva! Obligatoriu tasta F5 sa fie metalica, antivandal si impermeabila!
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

alin_simeriaveche

de 15 minute am intrat in casa. acum le incarc pe picasa si apoi pe forum

alinuttt

Eu de la 5 te astept Alin:))
PS:Sunt nou pe forum si sunteti toti o echipa frumoasa in care am intrat si  eu:)Felicitari ionut si celolarti pentru eforturi:)

rocklee

va salut pe toata lumea ...azi pot sa va spun ca am trait o zi deosebita ....mam bucurat mult ca lam revazut pe alin dupa mult timp si am putut fi martor unui adevara inpatimot al autostrazilor ....de aceia il las pe el sa va puna pozele pe care le facut si sa va spuna el pe unde am fost si ce am vazut .......mie imi pare rau am pierdut o parte din poze pentru ca mi sa defectat aparatul voi incerca sa pun ce mia ramas si sa coplectez ce nu a pus el.....

alin_simeriaveche

alinuttt si ceilalti imi cer scuze de timpul asteptat dar internetul la Simeria Veche este pe romtelecom, adica de 2M. In Tecuci am RDS de 50M, deci....:D sunt la jumatate cu upload-atul pozelor. Pana  atunci sa va dau cateva detalii
- au inceput sa decoperteze mai mult in spre Deva. Pozele o sa le pun in ordine cronolegica...o sa vedeti. De unde incepem sa fotografie se face si descarcarea arheologica de catre cei de la UMB. La Deva inca nimic
- in zona de unde ne-a trimis sursa secreta si marcel banu poze este zona fierbinte deja e debleu de 2 m iar spre deva 3 super excavatoare defriseaza de zor
- mai departe de acolo merg masinile cu pamant pt terasament in prostie. am ajuns si pe la acea foreza. mncitorii sunt de treaba, ne lasa sa fotografie si ne apreciaza ca pretuim munca lor. un nene mi-a spus ca de maine se apuca la forat iar peste ceva timp o sa mai vina muncitori..undeva pe la 1400. rooklee sa mirat atat de tare incat nu stia domnul ce a patit :))

bond

nu vrem spoilere, vrem pixeli :P

Ionut

1400 de muncitori pe un lot? Astia sunt nebuni. :lol: Multumim de efort!

ion59

În acest caz, nebuneala este de folos!