News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

2 Members and 58 Guests are viewing this topic.

Ionut

Daca mai aveti intrebari si/sau vreti sa continuati discutia (de altfel foarte interesanta), va recomand cu maxima caldura threadul DEDICAT fondurilor europene, aici. Daca mai sunt chestiuni strict legate de finantarea pe A1, se poate discuta in continuare aici. Alte chestiuni despre fonduri UE pe threadul dedicat, este pacat de el. Multumesc!

adiarc

la C.I.C de la Saliste se lucra astazi sustinut ( cred ca Astaldi vrea sa termine cat mai repede ca sa se poata muta pe Nadlac-Arad )...asa ar trebuii sa gandeasca orice constructor care se respecta



"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Tavi

Ce vreme frumoasa. Este si pacat sa nu lucrezi...

alecu26

ar trebui sa-i reclamam pe Imbecilo direct la Papa...ca pacatuiesc :D.
Drumurile noastre POATE;

adiarc

poate se dezmortesc si ei dupa ce au primit primul lot...ok..inca nu e semnat , dar sunt sanse mici sa se schimbe ceva...
sau sa dea totul la Colini..parca asa era vorba ..
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

FRS

eu zic sa salutam primii picheti de pe Lugoj - Deva lot 3  8)

iuliu05

#13656
Vesti bune de pe aproape toate fronturile.

Pot sa confirm si eu ca am vazut tarusi noi pe Lugoj-Deva
     -lot 2 (langa Margina)
     -lot 3 (langa Abucea)

Plus au aparut stalpii pentru panourile cu informatii despre investitie in mai multe locatii.

rocklee

#13657
iuliu05 neai adus o veste buna .... UMBu nimic??  NIMIC! ???l:o

alin_simeriaveche

super,poate cineva sa confirme cu poze?

rocklee


Ionut

Quote from: iuliu05 on February 10, 2014, 09:40:28 PM
Plus au aparut stalpii pentru panourile cu informatii despre investitie in mai multe locatii.

Pfff, vesti grozave! O singura problema: trebuie sa faci poze de acum inainte la panoul de santier, este super important. :) O sa trec in executie ambele loturi. Pe lotul 4 insa UMB ce face? Si-a rupt deja gatul? Of...

Tavi

Cred ca acolo mai degraba s-au incapatanat sa-l castige...
Sa vedem acum pe unde scot camasa cu saracia aia de 40%...
Hai cu munca ca a venit primavara peste noi :)

Danny550394

#13662
Quote from: Tavi on February 11, 2014, 09:33:11 AM
Sa vedem acum pe unde scot camasa cu saracia aia de 40%...

Probabil au sa renunte. Mai bine pierd garantia decat sa aduca mai multi bani de acasa. Macar daca ar decide ceva rapid.


O intrebare pentru cunoscatori. Daca UMB se retrage, se reface licitatia sau se reanalizeaza ofertele ramase?


MHN

Titlu de doi bani: "Cum faci ursul sa intre in tunel". Filtrati, fratilor!