News:

Tur de forță API 27-28 iunie, DEx12 și A7.
A7 Focșani-Buzău și Dumbrava-Mizil. DEx12 Pitești-Colonești și Balș-Craiova.

Main Menu

Autostrada A1 București-Nădlac

Started by Ionut, September 13, 2011, 12:10:24 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 24 Guests are viewing this topic.

tonică

pai eu unul asa intelesesem ca se lucra la 'inalta' fiind vorba de cateva zile pana se va reloca. Cel putin asa dedusesem din pozele lui @adiarc de pe ssc...poate ma insel...
Oricum o frumoasa reusita din partea lui Edy Schneider caruia ii multumesc...

mariansb

#10591
Azi dimineata la 9 am trecut pe la Sebes , iar la nodul Lancram se faceau ultimele pregatiri pentru deschidere.

[/URL]















[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

pasajul peste calea ferata din zona nodului Sebes Est.
Pe drumul national cei de la Straco asfaltau in acea zona si se circula alternativ, in coloana destul de lunga.

[/URL]





[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

mai departe spre Sibiu

[/URL]













[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

Prima poza de la Aciliu, unde se lucra

[/URL]















[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

In seara asta pe la 8 si ceva am trecut peste pasajul deschis azi la Lancram

[/URL]



[/img]
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

dorum


mariansb

Sigur, probabil ca vor aparea si poze de zi ale colegilor. O sa mai fac si eu peste cateva zile.
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

rocklee

o veste buna cu nodul lancram ....cu pasajul de peste autostrada de la sibot ....ce se mai aude ???? :)

Ionut

^ Filmulet facut de cei de la Ziarul Unirea. Pacat ca nu este focalizat, insa ne putem face o idee.

http://www.youtube.com/v/ji5VQmYeCE4

rocklee

mariansib ..ce faceau acestia aici???...multumesc de poze!! :D


Goldmund

Superbe poze si informatii! Pasajul DN1 peste A1 este deja pe G-MAP!

mariansb

rocklee, se asfalta o mica portiune de catre cei de la Straco, pe drumul national; s-o fi lasat drumul sau ceva gropi, ca nu era pe banda de incadrare
"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

marius_ar