Harta calității drumurilor din România

Started by vancouver, August 22, 2013, 08:51:36 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adrian.TM

^^

DJ 691 de la Timișoara până la autostrada A1 a fost refăcut recent la 4 benzi, cred că e de un albastru.

Mulțumesc!

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

vancouver

Multumesc pentru aprecieri. Am avut o perioada foarte aglomerata si pierdeam ore in sir cu forumul. Numai renuntand complet, inclusiv sa citesc postarile, am putut sa-mi vad mai bine de ale mele. Am ramas conectat doar via ssc, unde se scrie mai putin. Dar acum am din nou un pic de timp liber si incerc sa ma ocup macar de harta, in rest imi propun doar sa citesc, fara sa mai scriu.

Urmeaza sa trec si A0 si podul Brailei. Sa-mi spuneti daca am mai uitat si vreun alt drum recent inaugurat.
Feroviar: inadmisibil că ramâne 1 fir pe unele porțiuni după reabilitare pe Craiova-Caransebeș și Cluj-Oradea. Da pentru extinderea programului Quick Wins. Limitare instalare ETCS doar pe coridorul IV, pana cand va deveni pe deplin functional si isi dovedeste eficienta. Autostrazi: DA pentru 4 treceri montane: A1, A3, A6 si A8. NU deocamdata pentru A13 montan si A Nordului partea montana.

bZ1-

eu te-am mai vazut raspunzand scurt si la obiect pe youtube la unele filmari si-mi placea ce scriai (sanse mici sa fie un alt vancouver pasionat de infrastructura, sper sa nu gresesc sau sa confund), poate mai si scrii ca nu scriai rau  :lol: