[Vest] Discutii, lucrari si proiecte diverse in Regiunea Vest

Started by Dominik, February 07, 2019, 02:46:16 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

epuru

Quote from: epuru on August 21, 2024, 02:13:30 PMDespre viitorul drum Sanmihaiu Roman - Sag stie cineva ceva?

Am inteles de la cineva care lucreaza pe combina agricola ca ar fi ceva zone cu asfalt prin camp, dar la capete momentan nu se vede nimic.

Raspund tot eu:

frameD Future PRODUCTIONS

Adrian.TM


ioio_viola

primele minute nu stiam care e filmarea veche si care e filmarea noua. pana la un momentdat cand apare un podet  :rant:

voicul

REȘIȚA DIN DRONĂ ❌ ASFALTAREA A ÎNCEPUT! NOUL DRUM CU 4 BENZI ESTE ÎN GRAFIC ❌ 19.09.2024



MarcoPolo

Are cineva vreo harta, unde e poziționat noul drum din Reșița?

danibkr02


roberthpop

De la Natura si Infrastructura,

Resitenii spera ca pana la sfarsitul anului lucrarea va fi data in folosinta!Si tramvaiul la fel!
Sa nu uitam ca in oras lucreaza Porr si Strabag!
Roberth Pop

mircea

Quote from: mircea on September 20, 2023, 02:42:57 PMCJ Timiș a scos pe SEAP următoarea:

Contract de execuție LUCRĂRI (proiectare și execuție) privind " Lărgire la 4 benzi a DJ 692, sector DN 69-SÂNANDREI "

Durata in luni:15

Valoarea totala estimata: 28,717,742.83 RON

Data limita depunere: 31.10.2023 15:00

SEAP


Sunt curios de ce va ieși la intersecția cu DN69, unde vine noua descărcare de pe A1.
Quote from: mircea on February 07, 2024, 08:45:04 AMAm uitat de ^^^^.

Încă e în Evaluare Tehnică.

Ofertanți:
1. Drumuri și Poduri Banat
2. Strabag
3. PORR
4. SYLC CON TRANS (Leader),Diluca Project
5. SUPER CONSTRUCT (Leader), D P CONSULT, IRICONSTRUCT


În data de 08.10.2024 a fost atribuită către SYLC CON TRANS. Valoare contract: 27.260.925,82


roberthpop

Autorul a repostat pe Youtube imaginile retrase anterior :
Roberth Pop

horyatm

E vorba despre Reșița. A trebuit să caut strada pe Google mapa să-mi dau seama. Puneți vă rog măcar localitatea să ne dăm seama la ce ne uităm.

a.l.x

Scrie mare pe ecran Reșița înainte să dai play.

roberthpop

Si continuarea filmarii din Resita,


Constructor Strabag.
Citind comentariile de pe You Tube veti gasi informatii utile despre aceasta investitie si nu numai.
Roberth Pop