News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

1 Member and 5 Guests are viewing this topic.

iuli

A fost anul trecut o etapă din Turul Italiei şi cred că anul acesta în Milano - San Remo, dar sincer nu ştiu exact unde :P
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Marius

Strada Costiera. Trieste spre Gorizia.

bogdymol

Am cautat pe internet harta turului Italiei de anul trecut, dar acest drum nu apare ca etapa.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

bogdymol

Quote from: Marius on September 01, 2013, 09:12:20 PM
Strada Costiera. Trieste spre Gorizia.

Raspuns corect. E dinspre Gorizia spre Trieste, dar merge si asa :)

Google maps
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

iuli

Am confundat cu coasta de vest, unde e o înşiruire de astfel de tuneluri. De asta am zis şi că ar fi Milan - San Remo  8)

Oricum, superb!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Marius

Postez si eu o poza. Succes!


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Marius

Nu e Elvetia, nici Italia, insa e spre Italia.

davyl

Austria? Sau poate Slovenia? :)

Marius

E Austria, spre Italia. In fundal se vede un munte mare mare  :)

hentz


Marius

#716
Caldut  :)
Poza am facut-o la peste 2000m altitudine.

panda80


Marius

Nu. Asemanatoare dar ceva mai la est.
Deseara voi posta o poza ajutatoare.

panda80

Intre Italia si Austria la est de Timmelsjoch si la peste 2000m mai e doar Staller Sattel.