News:

Video 21.06 Autostrada A1 Pitești-Curtea de Argeș.

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ciprebbe

nu nu, poza e mai sus de 1400 facuta. La Sinaia din ce stiu nu se urca mai sus cu auto iarna.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

panda80

La Straja sau spre pasul Valcan?

ciprebbe

#692
NU, dar "caldut" :p
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

ciprebbe

doar ala mai ramanea :p
Urcarea dinspre Petrosani, DN7A, inspre domeniul de ski de pe Transalpina in apropiere de lacul Vidra.
Bogdy your turn!
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Marius

Eu am ramas curios cu privire la pozele lui frunzaverde, cele cin SUA. Nu ne spui unde-s facute? Please!

bogdymol

Urmatoarea poza:


^ vreau locatia exacta :D
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

panda80

SS72 intre Rimini si San Marino?

bogdymol

Corect. E chiar la granita.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

frunzaverde

Quote from: Marius on August 30, 2013, 05:55:13 PM
Eu am ramas curios cu privire la pozele lui frunzaverde, cele cin SUA. Nu ne spui unde-s facute? Please!

Imi cer scuze ca n-am raspuns (credeam ca am facut-o, dar se pare ca am uitat). Poza e facuta in California, in Marin County, pe East Road/Conzelman Road. Drumul trece fix pe sub Golden Gate, chestia portocalie din a doua poza fiind unul din pilonii viaductului de nord al podului Golden Gate (podul e oficial compus din 2 viaducte + sectiunea principala suspendata).

P.S. Cer iertare daca am masacrat terminologia inginereasca folosita pentru a descrie poduri si viaducte.
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!


frunzaverde

Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

bogdymol

Banuiesc ca raspunsul de mai sus e corect, asa ca pun o noua poza pentru a merge mai departe cu thread-ul :)

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

Telvanni


bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele