News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Io

Drumul care leaga Slanic Prahova de Teisani? 100N adica?
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.

dr4qul4

Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

Leo-Ph

#1832
DJ 214

dr4qul4

Tot nu. Sa inteleg ca doar eu am mers pe acel drum? Eu si google-ul.
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

Leo-Ph


Marius


Leo-Ph

sa alegi tu : 100E/710/710A astae din DJ-uri..daca e DC atunci  nu ma mai bag

pelan87

L-am depistat eu... dar n-a fost usor!
Este DJ 207 intre Nistoresti si Sotrile.
Iar ultima poza este facuta aici:
https://maps.app.goo.gl/3AVbXL2C9Kdb3s9E8

dr4qul4

  :gj: si celelalte poze sunt facute putin mai in fata.
Acum vreo 3 saptamani spuneam ca m-a bagat Waze-ul pe acolo ca era blocaj la Nistoresti. Se pare ca nu ati fost atenti.
Adevarul este ca si eu am ramas uimit cand la nici 10 minute de blocajul de pe DN1 am ajuns intr-un loc atat de retras. Iar dupa alte 15 minute am dat de blocajul de la Paltinu  :lol:.
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

bbk

#1839
Parca e prea liniste pe aici

andrei.obreja

Dupa indicator, poza pare a fi facuta in Elvetia. Nu imi pot da seama ce lac este.

bbk


pelan87

Cred ca e Lacul Lucerna (Lacul Celor Patru Cantoane), nu? De fapt coada lacului, iar drumul pare a fi Axenstrasse, intre Brunnen si Fluelen.

bbk


alecu26

e mai degraba ghiceste filmul. Si o intrebare pt cei care cunosc limba rusa.

Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).