News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

andrei.obreja

Bicaz-Poiana Largului?

dimitrie

DN73C -> Undeva intre Curtea de Arges si Campulung... Valea Iasului sau Prosia ?
A8 (Letcani - Motca) si A7 sunt prima prioritate dupa A3, A1 finalizate.

dr4qul4

Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

TibiV

Dragi colegi, nu ati citit cu atentie....
Quote from: dr4qul4 on June 24, 2020, 11:33:56 PM
Cum e liniste de 2 saptamani, pun eu 2 poze din aceeasi zona:

Cu alte cuvinte, nu va mai obositi cu drumurile din Romania.
Incercati Grecia...  ;)
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

dr4qul4

 :cred ca eram beat cand am scris :lol:
Pozele sunt din Romania  8) Si a fost si Waze-ul pe acolo :))
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

dragos76

Pe undeva prin apuseni, partea de sud?

alibaba

#1821
judetul Buzau, pe la trovanti pe undeva

dr4qul4

Va apropiati, dar mai e
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

Hercule

Deșteaptă-te române!

pasadia

Valea Cernei undeva pe lângă Cerna Sat?

Leo-Ph

DJ 102 C Cislau ->Buda Craciunesti -> Sangeru

dr4qul4

Ultimul raspuns e pe aproape.
Adevarul este ca nici mie nu mi-a venit sa cred ca pot da de asemenea peisaje acolo.
Nu stiam ca acolo este deja "la munte" .
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

Leo-Ph


dr4qul4

#1828
altitudinea este intre 700-800m. Asadar. nu e 203G.
Mai pun o poza luata cu 100-200 m inaintea celorlalte 2. Drumul care se vede in imaginea de mai jos nu este acelasi, ci este un drum care se desprinde din el. Pe street view, in loc de asfalt, aici avem doar o poteca.




Powered by API/PUM imgur uploader
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

dr4qul4

Cand am vazut un prahovean ca indica un DJ, am zis..gata, l-a ghicit. Cand m-am uitat pe Maps, el indica un DJ din Buzau..
Ma astept sa gaseasca TibiV locatia exacta, pentru ca el citeste toate postarile de pe forum  ;)
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist