News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BoGDaN

#1125
Somewhere in California. :lol:

iuli

Quote from: bogdymol on May 18, 2014, 10:19:41 AM
Cum frunzaverde vad ca nu se inghesuie sa puna nici o poza, pun eu urmatoarea. Unde o fi tunelul asta cu doar o banda?



Si cum nimeni nu a dat totusi locatia pozei lui Bogdymol, raspunsul corect este: https://goo.gl/maps/q0OSi (vezi parcarea)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Schumy

#1127
^ Credeam ca e pe undeva prin Italia. Anul trecut in parcarea din stanga am oprit cand am vizitat Hallstat, dar venind dinspre sud arata putin diferit.

iuli

Cea de dedesubt arata putin altfel. Trebuie sa caut prin arhive sa vad daca am ceva poze.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Telvanni

#1129
Zona este Arizona si as incerca cu ROAD 98 sau US 98 AZ cum ii zic ei.
Am nimerit?

SB76UFO

@Telvanni
Statul l-ai ghicit, chiar si cifrele dar in ordine inversa si mai trebuie adaugata o litera
"Prostia este eternă și invincibilă"

Telvanni

98 pe dos e 89 si daca vrei si o litera punem un A. Pacat ca nu pot sa identific exact pozitia fotografului (tu ai facut fotografia?)

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

Telvanni

Diseara pun si eu o fotografie, o am in calculatorul de acasa.

Telvanni

#1134
Daca ati trecut pe aici nu aveti cum sa nu va amintiti. Probabil v-a lasat masca. In fotografia de mai jos e o mica parte.

Later edit: am schimbat host-ul.

stangabriel

Fetele din romania vor sa ma sarute? interesanta poza....virus ceva?


florin74

Cand ai facut poza nu se antrenau si alde Froome, Contador si Nibali pe acolo? Ca mai nou toate lumea buna din ciclism se antreneaza in Tenerife pe vulcan.

iuli

Și doar Froome e supărat!
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

florin74

Sa nu il ajunga supararile din urma.  :)  Vedem saptamana viitoare in Dauphine. Scuze off-topic