News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

dr4qul4

Sincer m-am uitat doar dupa drumuri neacoperite in totalitate de street view... chiar nu credeam ca au intrat cu google car-ul pe acolo  8)


Banuiesc ca e randul meu (pt perseverenta  :D  )
una usoara:

Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

iulius


dr4qul4

Din prima sa nimeresti tara.... Cum ti-ai dat seama? Sau e singura tara unde autostrazi iluminate trec pe langa tabere de beduini care traiesc dupa reguli antice?

Gasesti si drumul?
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

iulius

A 40 undeva pe langa Be'er Sheva daca nu ma insel.

alecu26

eu ma gandeam ca e o randare a lotului 3 cu alunecari si defrisari cu tot.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

iulius

numai ca Israel nu e Romania, la noi vegetatia prinde imediat viata 8)

dr4qul4

Nu si daca o ard nomazii din tabara de langa  :D
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist


dr4qul4

Poza e facuta pe 1. Intre jerusalem si marea moarta.

Poa0e sa puna oricine o poza, poate ceva mai interesanta
Pariu cu Radu_A. 200 lei  (la API). El zice ca UMB pana la sfarsit de 2025 termina: A7 pana la Bacau, Dx6, A0 si DX12 T4. Eu sunt mai pesimist

RaduC


davyl

Imi pare a fi intr-o tara unde se conduce pe partea stanga ...

RaduC

foloseste-te de detaliile subtile pentru a verifica presupunerea...;)

Sargon1806

Indicatorul e pe dreapta si e galben cu negru. Marcajul e galben. As zice totusi SUA.

Danny550394

Pe undeva prin California.

RaduC