News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

[TM] Pasajul Michelangelo

Started by Chagall, October 17, 2012, 09:47:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.



Chagall

Senzori montati in asfalt?





Mai multe poze gasiti aici.
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

RaduC

Probabil vor fi senzorii de prezenta pentru semafoare. Lucru bun dacă semafoarele sunt "inteligente", mai puțin de așteptat...

Chagall

Pregatiti-va de inaugurare.  8)

Avem parapetii montati pe pod pe o parte



Avem gazon in mijlocul intersectiei





Avem gurile de canal finalizate



The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

dorum

Chiar arata bine... io eram can pesimist, dar se pare ca banii europeni fac minuni...:)

udar

Da, chiar o sa fie bine sper ca si sub pasaj sa fie la fel si fara probleme cu apa.....

iuli

Am trecut azi prin zona. Scuzati de calitatea slaba a unor fotografii, au fost facute pe fuga :(







Am ramas socat sa vad ca sunt 4 benzi dinspre pod  :o





















-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

cineva

Multumim de poze
Interesant contrastul: aici iarba proaspata iar peste cativa metri ditai santierul.

iuli

Cu plăcere!

Sm fost însă foarte dezamăgit de ideile și părerile oamenilor pe lângă care am trecut.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Ati avut ocazia sa dialogati?!

iuli

Am avut ocazia sa trec pe langa oameni care isi expuneau parerea si am ramas siderat.

Cateva exemple:

"Nu stiu de ce tine atat, doar sa scoata niste pamant, in Bucuresti (?) au facut de 4 ori mai mare in 5 saptamani"

"Asta e o porcarie, au tras niste dungi albe si se lauda cu ce a facut Robu"

"Iarba asta e adusa cu camionul, pe banii astia nu o puteau creste aici?"

"Asfaltul nu e destul de <<fin>>, la prima ploaie apar gropi si au <<spalat>> iarasi banii"

:gaah:
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

Ionut

Tu nu ai ce face altceva decat sa asculti inepti?

iuli

Treceam pe langa ei... Bine ca am plecat repede si m-am relaxat prin oras la o inghetata :)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog