News:

Doar 30 minute de editare!
Poți edita propriul mesaj timp de doar 30 minute după ce l-ai scris!

Main Menu

[TM] Pasajul Michelangelo

Started by Chagall, October 17, 2012, 09:47:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harry

Quote from: iuli on June 09, 2014, 07:06:00 PM



"Iarba asta e adusa cu camionul, pe banii astia nu o puteau creste aici?"



^^ Asta nu am mai auzit-o pana acum :))))  :lol:

iuli

Până și nevastă-mea a rămas mască. Pe mine m-a pufnit râsul. Și nu, nu era troll.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

MHN

Dupa cum se stie, la fotbal si la politica se pricep toti romanii.
Mai nou (poate si din cauza noastra, a forumurilor) se pricep toti si la constructii & infrastructura :)

Tavi


ashbird

siguri nu erau timisoreni :) venituri de prin sud :P
Fie sa renasca numai cel ce har/Are de-a renaste, curatit prin jar,
Din cenusa-i proprie si din propriu-i scrum,/Astazi ca si maine, pururi sï acum!

Ionut

^ Pentru replici de-astea iti iei ban direct. Nu pentru ca sunt eu din sud, ci pentru ca m-am saturat de replicile astea. Chiar si in gluma.

ashbird

am inteles dar era troll mode si le-am auzit si eu de mii de orii .. in Timisoara, zise de altii(eu tot venitura) .. eu vroiam sa scot in evidenta ca oamenii nu sunt multumiti de nimic si atunci cand se face ceva rau .. imediat dau vina pe altii. .Atitudinile astea de nemultumitii sunt generalizate mai nou. daca consideri ca merit ban .. pentru ceva zis in gluma imi accept pedeapsa.

PS. Nu disconsider pe nimeni si nimic..
Fie sa renasca numai cel ce har/Are de-a renaste, curatit prin jar,
Din cenusa-i proprie si din propriu-i scrum,/Astazi ca si maine, pururi sï acum!

Ionut

Este OK, se iarta prima data fara probleme. Ideea e sa nu repeti... :cheers:
Acum sa ne intoarcem la topic.

Chagall

The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"

MHN

Hopa! Au bagat instalatie de irigatie prin aspersoare ingropate.
Desi in parcuri au fost implementate deja de cativa ani astfel solutii, pentru spatiile verzi amplasate in intersectii aceasta este o noutate in TM.

Chagall

Poze de azi (13.05.2014)







Restul pozelor, pe RATT.
The Guardian: "Autostrăzile din România sunt ca vampirii, toată lumea a auzit de ele, dar nimeni nu le-a văzut"


iuli

UPDATE: Circulaţia peste podul Michelangelo a fost deschisă, de această dată definitiv, promite primarul Nicolae Robu



Sursa: EYE IN THE SKY
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

doryan93


MHN

Am trecut si eu ieri de doua ori: imi place cum arata la suprafata!