News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Intalniri si actiuni pe santiere

Started by Ionut, October 02, 2012, 07:53:17 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

adiarc

ce ziceti?Ne vedem saptamana viitoare la inaugurare pe A10?
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut


adiarc

atunci haideti in ziua urmatoare inaugurarii.... :lol:..asa o nimerim sigur
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

pasadia

In ziua urmatoare sigur imi fac drum pe acolo.

Ionut

Deci mergeți la deschidere? :) Ar fi drăguț să vă întâlniți. Eu sunt prin creierii munților în Buzău, deci pas. Stau pe forum si astept vesti de la voi. ;)

adiarc

eu ajung undeva pe la 15:30-16:00....da-ti mesaj
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut

Schimbati pe privat numere de telefon & stuff, dar va rog vorbiti aici public pe thread daca doriti sa veniti. Sa stie lumea de voi, poate se face un mic grup. Asteptam poze. :)

pasadia

Se aduna cineva? Am vb cu dumbrava, el nu vine sigur, dar pe mine ma manaca sub talpa sa plec din BV intr-o ora.

Ionut

Nu stiu ce mare adunare de membri va fi, insa Adi s-a anuntat deja (vezi ^) si poate vine si cineva din API. Poate. :)

ciprebbe

Depinde cat de mult o vor lalai cu actele dincolo de ora 16....
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

adiarc

eu nu pot pleca mai repede de 14:30 din Sibiu,dar vin
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut

Puteti sa va dati intalnire la Aiud in spatiul de servicii, de exemplu. :) Sau na, cum credeti ca e mai usor. Parerea mea e ca trebuie stabilit un loc anume ca sa nu va cautati aiurea.

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

Ionut

Hai sa ne organizam din timp. Teoretic ar trebui saptamana viitoare sa se deschida LD3 si LD4. Teoretic, ca nimic nu e sigur cu idiotii astia. As vrea sa vedem cine doreste sa vina si sa ne organizam putin.

pasadia

In maxim 2 ore trec pentru a treia săptămână la rând pe acolo. Chiar nu mai am chef sa mai vin încă odată. : D