Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

4 Members and 17 Guests are viewing this topic.

ovicor



carutasul

actori erau ici și colo, mai lucrau la poduri dar în stilul lor destul de anemic.

26ld

Si dovada video:

Multumiri si like-uri lui @adix aka Alberto Costea Infrastructura Romania.



reed

Macar pe ăștia cu ITS-ul putea sa ii platească :lol:

carutasul

da, eu văzusem filmarea înainte așa că am mers pe DJ601 și de acolo pe DJ401A că "poate-poate" dar nici acolo nu se vedea nimic din păcate. M-am intersectat cu o mașină de Baxcom și chiar și cu un autoturism al lui Deme cu nr de Bihor... dar probabil avea cu totul altă treabă sau e vreun angajat care stă prin zonă :)

mirceaeliade

Incepe sa mi se para din ce in ce mai clar ca nici in 2024 nu vom avea semiinelul sudic al A0 complet dat in circulatie.

mike_us

@mirceaeliade Poate se mobilizează mai bine Aktor la anul. Poate după ce termina turci si cu lotul UMB terminat se muta presiunea pe ei. Totuși nu e un lot așa de greu.

bacovia

#8363
Aktor nu termina in 2024.

Oare cat mai sunt tolerati nemernicii astia?
Pe A10 nici acum n-au terminat veceurile si CIC-ul. Jeguri ordinare!

Ionut

@bacovia
Înțeleg frustrările complet justificate legate de Aktor. Totuși, limbajul. Următorul ban va fi definitiv, e ultimul avertisment.

Ionut

Bun, ontopic, legat de Aktor. Pentru a mia oară, dar vă mai zic a mia una oară: Aktor lucrează în stilul țestoasă derutată. Încep ceva, se opresc, lucrează altceva. Foc de paie două luni apoi pauză de cafea trei luni. Bani ciuciu, mai găsesc ceva mărunțiș de motorină, mai mișcă puțin șantierul.

Mulți șefi se satură și pleacă sau sunt dați afară pentru că se schimbă stăpânirea.

Într-un cuvânt: haos.

Dar de terminat în 2024 tot termină. Presiunea va fi mare.

Îmi iau eu pariul ăsta. Ar fi un dezastru să rateze 2024. Asta e știrea rutieră a lui 2024: A0S completă, legarea A1 și A2 și ocolirea Capitalei, o istorie tristă.

(Da, știu, trebuie și A0N și DNCB.)

survola

#8366
Eu cred că termină la un an după turci.
Care vor termina la primăvară >:(

cfdp

Sunt curios daca termina spatiile de parcare inaintea celor de pe A10.... :lol:

Puffyk 1

@Ionut
Sunt 100% de acord.... Aktor va termina in 2024 dar cu tunurile pe ei.....

Ionut

Păi evident că dacă nu punem tunurile o lălăie până în 2025. Asta e cert. De-asta zic că trebuie presiune constantă ca să își miște fizicul și să dea drumul la trafic cel târziu în nov-dec 24.