News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

5 Members and 17 Guests are viewing this topic.

TibiV

De la @adix aka Alberto Costea: [23 AUG 2023] Autostrada A0 Sud Lot I tronson DJ 301A - Pod Dambovita. Alsim Alarko

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

alexd4u2

A0 Sud, Lotul 1, Nod rutier DN4:

carutasul

astă-seară erau iar la DC20 cu mașini, finisor, blocaseră zona dar presupun că e vorba de celălalt sens...

TibiV

De la Construim Romania: Autostrada de Centură București A0 Nord Lot 2 (Corbeanca-A3) UMB 2023.08.25

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

TibiV

Și de la @adix aka Alberto Costea: [26 AUG 2023] Nod rutier A0-A1

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

danutzu_1069

Are si Daniel Costache o filmare (lot 1 si 2), dar se vede doar pe youtube

https://youtu.be/sYJ7I0VFq_o?feature=shared

Alexander

Slab progres pe A0S3. Au irosit vara degeaba  :(

vm75

Au tras tare sa ajunga la "50%" pana in iunie si apoi s-au mai relaxat. Nu prea sunt filmari de pe A0S3, poate au avansat in rest :)  Adevarul e ca si pe A10 au fecundat cateva veri si au tras apoi tare spre toamna ca sa deschida in decembrie; probabil nu prea le place sa lucreze pe caldura. Asteptam sa mai treaca pantofiorii de lac pe la ei, sa le ceara 70% pana de Craciun

Duta C

Acum sincer si daca lucrau in subteran aktorii si tot se vedea ceva la suprafata

Ionut

#7284
Schizo Aktor a revenit la ritmul cunoscut, după vreo două luni în care a tras mai tare. Filmare azi pe Patreon și mâine pentru toată lumea...



Vreun loc anume de unde vreți captură până e gata filmarea? Super ofertă.

shogom

La graficul Gantt din biroul managerului de proiect sa ne dam si noi seama cum ai de gand sa lucreze :D .
Bine, cred ca nici ei nu stiu prea bine.

carutasul


survola

E bine că este treflă completă aici, nu doar trompete ca la DN1, DN5 și DN6.

dumbravaandrei

personal, imi place mult mai mult solutia cu trompete ca la DN1. Pentru ca nu blocheaza atat de mult teren

TibiV

De la @adix aka Alberto Costea: [27 AUG 2023] Nod rutier A0-A2. Alsim Alarko

Mama proștilor este mereu gravidă... :)