News:

Tur de forță API 27-28 iunie, DEx12 și A7.
A7 Dumbrava-Mizil. DEx12 Pitești-Colonești și Balș-Craiova.

Main Menu

Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 14 Guests are viewing this topic.

TibiV

O filmare veche de 6 zile de la Ionut Ivasca: PASAJUL 1 DECEMBRIE - INTERSECTIE DN5- AUTOSTRADA A0 / 07.10.2022
Veche (de vineri), dar merita, se vad o multime de detalii interesante.
De exemplu, intre 07.00 si 08.00 eu vad ca vor face un drum separat pentru Mihai Trans (pe vremuri aveau sediul fix pe locul viitorului CIC...)

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

carutasul

azi dimineață erau câteva grinzi puse la DN6 pe secțiunea dinspre Aktor, probabil azi sau mâine deviază, vă zic eu când ajung acasă

carutasul

în seara asta au deviat, când am venit din oraș încă nu era, dar am ieșit să iau copilul de la școală ( poate ați auzit de mitingul de pe Antiaeriană, nu mai circula autobuzul) și am circulat pe sub pod.

adix

#5478
Traiasca!
A0 Sud Lot l Glina.
O zi excelenta!


oneLess

30+ utilaje într-o singură poză ! :)

mirceaeliade

Pe SEAP liciatia la lotul A0N1 a fost resetata la evaluare financiara cu termen 1 noiembrie.  Poate de data asta nu va fi aleasa Pizza din nou.

TibiV

De la Ionut Ivasca nodul A0-A2 filmat duminica 9 octombrie:

Mama proștilor este mereu gravidă... :)

kola

Sambata seara ora 21:30 pe lotul celor de la Aktor era aprins reflectorul de la podul peste paraul Ciorogarla. Nu stiu daca era doar de fatada sau se lucra. Pana acum nu l-am mai vazut aprins la ora asta.

Sorinus

Ieri din tren am vazut 2 foreze si cateva alte utilaje la podul A0 peste magistrala spre Craiova. Deci A0S3.

Siciltir


adix

#5486
Traiasca!
A0 + Pasajul 1 Decembrie + Fabrica de grinzi!!
Cu respect!

EugenRo

#5487
Oare cat mai dureaza pana va fi invaluita in asfalt aceasta "capodopera"?

Cate poduri si viaducte mai ridica UMB intre timp?!  :((

alexandru_m

Oare la cat timp dupa ce se va circula aici va binevoi si Aktor sa ceara receptia  ;)

pasa_andrei

Autostrada A0 -Lot 1 - Nodul DN4-A0

Evolutie decenta la acest nod. Focosul mare este clar pe A2-A0


Enjoy!