News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

3 Members and 21 Guests are viewing this topic.

danutzu_1069

#11130
Stim cu totii ca traficul se va regla in cateva zile...

Pana afla toata cat se poate circula pe A0

Va fi ceva blocaj la iesirea de pe DNCB spre A2 (sens Constanta), blocaj care pana acum nu era, in schimb la iesirea de pe A2 spre DNCB, blocajul a fost si va continua...


LE: astept cu maxim interes sa apara si pe GMaps, cu tot cu trafic

adix


dr4qul4

@danutzu_1069 era intrebare retorica. Spre deosebire de colegii mai noi eu citesc toate mesajele din urma (de pe topicurile importante).
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Deschideri 2024: Intaia Cocoasa + L3, Lotul Coni , T1DX12, A0L3,

Sergiu25

M-ai prins si pe mine in filmare cand am plecat :lol: , oricum a fost frumos, ne-am gasit destui pe acolo si frumos sa vad ca majoritatea celor din prima transa plecata sunt pe aici. Ne vedem la aktori, abia la anul din pacate!

bogdan4ice

^^^Intersectia DNCB cu A2 s-a eliberat la fel si DNCB intre A2 si DN4.
Sigur se va circula mult mai fluent pe DNCB.

carutasul

La asta mă uit și eu acum, centura de sud e verde aproape peste tot până la Bragadiru. În schimb să văd cum plec de acasă, de la A0 până de la giratoriul din Bragadiru pare coadă deja, de obicei începea mai târziu :)

GeorgePîslaru

Salut, am facut si eu o animatie cu evolutia nodului A0 - A2 vazuta din satelit.


pasa_andrei

A spus cineva ieri ca a fost un printscreen inainte de inaugurare cu DNCB pe Sud. Astept poza . Multumesc  8)

survola

Se poate face comparație și din Trafic live vs. Trafic obișnuit.
Pe desktop, cel puțin.
A dispărut aglomerqția la intersecția de pe CB la Glina.

RebelOtter

Pentru cei care au fost pe noua porțiune, cum este planeitatea?

adix


Ionut

@RebelOtter

E ok planeitatea, să vedem cum rezistă.

dongiulliano

salutare,
Acum daca vin dinspre Pitesti catre Constanta, ies de pe A1 la Hornabch, fac dreapta pe centura, apoi la Bragadiru dreapta spre iesirea Alexandria, apoi merg pe A0 cu iesire directa in A2?
scuze daaca deranjez, dar intreb si eu aici, pentru ca o sa plec la mare.
va multumesc.

bogdannp23


DragosC

@dongiulliano - exact, iesi la hornbach, faci rondul (adica tii stanga), apoi faci dreapta catre centura, pe langa pasajul peste centura, tot inainte prin rondul nou, treci pe sub pasajul de la domnesti, apoi iesi catre Bragadiru, te inscrii pe national, tot inainte la rondul de la Lidl, treci prin oras (politia in stanga, parcul in dreapta ca repere), tot inainte la rondul cu magurele si clinceni, si apoi dreapta catre A0.
Nu spera si nu ai teama