News:

Regulă nouă (#6)! Se primește ban pentru
fake news, minciuni și dezinformare.

Main Menu

Autostrada A0 Centura București

Started by Ionut, September 14, 2011, 12:00:25 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

satanistu

^ Daca vreti sa vedeti acelasi stil va invit sa bagati drona si pe Magistrala 6 de metrou - 1 Mai - Tokyo. (mai putin Aeroport Baneasa unde e restrictie)

Exact la fel lucreaza si acolo, pic cu pic.

Insa poate dupa ce termina cu picu asta muta totul catre M6, ar fi doua picuri... care sunt mai rapide decat 1. Poate..

adix


alecu26

Alarko nu a păstrat aproape nimic din echipa de la A0 pt M6.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

Ionut

Păi stați așa. Cine a zis că păstrează?
Iarna nu-i ca vara și nici autostrada ca metroul. :o

satanistu

Pai asta era speranta (mea) ca o sa dea drumu la TBMuri anul asta.

Atunci la revedere :)))))))

danutzu_1069

Wow, macara COLES.... Nici nu mai credeam ca mai este vreuna functionala.. Asta clar e inchiriata.

mike_us

Se poate afla citi muncitori a avut in medie pe lot Aktor anul asta?

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

mike_us

Asta a fost tare. Acuma speram sa aflam ce însemna "pe toți"

alecu26

Principalele ținte acum e sa deschidă naibii odată Alarko (pare ca se va depăși final de iulie) și pana la final de an sa deschidă chinezii bucatica aia (e greu de estimat dacă va fi posibil)

Aktor pare ca aleargă contra timp. Cu cât trec zilele pare clar și fizic imposibil sa deschidă pana la final de an. (Și atunci ei devin Target anul.viitor sa zicem înainte de 1 mai sau măcar 1 iulie, depinde ce
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

dumbravaandrei

Sa n-avem parte de o reziliere a la Cuc cu Aktor si sa ne ducem cu lotul pana in 2026 chiar...

satanistu

Pai daca avem o reziliere pe A0, nu scapam de Aktor la urmatoarele licitatii?

Daca e p-asa, da, prefer o reziliere, sacrificam A0 dar am scapat de Aktor si celalalte licitatii sunt Aktor-free!

hefaistos

Încetați cu rezilierile. Dacă se reziliază cu Aktorii acum o sa-i scoată vinovați pe CNAIR și mai platim și despăgubiri. Lucrarea se termina în maxim 14 luni, cel mai probabil în 12 luni
Pariu 500 lei: Pana la 31 decembrie 2024, se va deschide A7 intre Buzau Nord si Focsani Nord. data de initiere a pariului 2 octombrie 2023
Pariu 200 euro, daca pana la 31 decembrie 2029 nu se deschide sectiunea cu tuneluri de pe A1 de la Holdea.

Puffyk 1

Am facut o interpelare catre domnul secretar de stat pe care l-am rugat sa imi raspunda daca ramane valabila deschiderea Lotului 1 la finalul lunii iulie. Raspunsul a fost "DA"!!!

larson

Nu stiu cand o sa ne vindecam de optimismul Dlui Scriosteanu... El zice asa cum e pozitia oficiala. Daca pozitia se schimba peste o saptamana... aia e...