DN2S/DN22J Brăila-Jijila/Smârdan și pod suspendat peste Dunăre

Started by yetiman, April 18, 2017, 12:23:20 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Radu Aramă

^^^ Mulțumesc!

Aici eram prima dată pe catwalk, anul trecut, îmi aduc aminte că am fost atât de bucuros încât am uitat să-mi fie frică!  :lol:

https://www.facebook.com/radu.arama/videos/990682818363563

Pe urmă a fost business as usual, ideea este să nu devii prea neatent sau prea încrezut pentru că se pot întâmpla lucruri foarte rele.


nicolaem

^munca ta a facut multi romani fericiti. e si asta o rasplata pe care sper sa o simti si peste ani.


BIGRED1984

Quote from: Radu Aramă on June 05, 2022, 04:21:36 PMAici eram prima dată pe catwalk, anul trecut, îmi aduc aminte că am fost atât de bucuros încât am uitat să-mi fie frică!  :lol:
Nu ti-a venit s-o iei la fuga la vale ? eu asa am instinctul uitandu-ma la plasa aia la vale asa... 
Oricum abia astept sa se deschida, am planuit deja sa ma dau cu bicicleta pe el la deschidere (si cu masina evident)

TibiV

Quote from: Radu Aramă on June 02, 2022, 09:50:18 PM... cu o muncă suntem toți datori, banii se fac pentru a fi cheltuiți iar vântul, Soarele sau ploaia te pot bate cu sau fără folos în oricare loc de pe Pământ. Singurul lucru care este cu adevărat important este timpul și peste 7 luni sper să pot spune din toată inima că ultimul an jumătate l-am dăruit cu folos. Și mulți alții au făcut la fel înaintea noastră, în mod sigur mulți alții vor face la fel după noi, acum este vremea naostră!

Asta ar putea fi cu adevarat un motto pentru PUM si pentru toti cei care am batut santiere pe ploaie, pe arsita si pe geruri atat de rele incat murea bateria dupa 7-8 poze...

RESPECT!!

 :cheers:  :thumbsup:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

TibiV

Mama proștilor este mereu gravidă... :)




survola

Mai aveau de ridicat doar 9 segmente, dacă nu greșesc eu la numărătoare. :thumbsup:

Radu Aramă

Am ajuns să zbor pe furtună de frică să nu termine oamenii ăștia podul pe ascuns!  :lol:  O:-)



mirceaeliade

Daca estimez eu bine, mai sunt DOAR 8 segmente lipsa de atarnat pana se poate trece Dunarea pe trotineta?  :)