News:

API te vrea în echipa din București!

Main Menu

Drumul Expres DEx12 Craiova-Pitești

Started by Ionut, February 12, 2013, 07:35:36 AM

Previous topic - Next topic

3 Members and 10 Guests are viewing this topic.

daniel321

Ultimele Pregatiri Deschidere DEx12 Craiova Pitesti DEx12 Tronson2 Lot1 Bals, Piatra Olt 21042022


jonny

Quote from: horatiu.cosma on April 21, 2022, 11:33:34 AMPe stânga au pus antifonic pentru că e arie protejată, iar pe dreapta gard de protecție a păsărilor pentru că nu e arie protejată  :lol: . Nu e glumă.

arie protejata peste tot ...dar am vazut multe case in zonele alea, oare ei au avut ceva constrangeri ? sa faca gard de 3 m, sa nu aprinda lumina dupa 22:00? sa nu asculte muzica tare ?

jalemare

Se pare ca inaugurarea va fi la ora 18.
Bafta celor care vor fi acolo!  :cheers:

alexa_adrian2001

vad ca inca mai au de retusat anumite zone + sa isi mute catrafusele din parcare sau alte zone, chiar nu i-as grabi. le-as mai da o zi doua in plus pentru micile detalii.
Apropo: legal care era data limita de a termina lotul(n'am gasit inca pe forum)?

archaeus

Trimestrul 2 2022. Adica sunt in termen.

daniel321

Ultimele Pregatiri Deschidere DEx12 Craiova Pitesti DEx12 Tr2 Lot1 Bals, Piatra Olt  Bals 21042022


davyl

#6516
Superb! Mii de multumiri!
Din seara asta, orasul Bals scapa de traficul de cosmar!

Si se va ocoli si zona Padurea Sarului, alt loc periculos...
Parca inca nu imi vine sa cred: un vis devenit realitate!

GIV

oare de ce pe mici portiuni a fost aleasa solutia asta de montare a catadioptriilor?
mai este o zona asa inainte de podul de la oltet

Powered by API/PUM imgur uploader

MISECE62


KnX

Din ceea ce am văzut pe Digi24 pe la orele 18:10 deja se deschisese.
Era și un reprezentant al UMB acolo, în sensul giratoriu de lângă Balș/Spineni.


Goldmund

#6521
@GIV
Pentru ca acolo exista niste santuri de scurgere si nu exista un gard de protectie(parapete).


Ionut

Să-i spună cineva că s-a plimbat pe vreo 16, nu 18. :lol:
Cum a asfaltul? Mai știți paharometrul?

razvan96

Deci soferul care a venit "de la sute de kilometri" era de fapt din Slatina? :lol: