[BH] Inel Rutier Metropolitan Oradea

Started by razvan96, December 17, 2021, 11:43:10 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ijwtsh

N-ar fi fost o idee buna sa poti intra de pe centura Santandrei pe DX16? Ca tot merg impreuna o buna bucata de vreme, puteau sa faca o banda de accelerare. N-ar fi cel mai safe, ar trebui semnalizata cumva, dar na.

marinul

O sa fie conectate prin nodul de pe strada Bujac. Nodul respectiv face parte din lotul 1 DE Oradea-Arad.

Ps: pt un moment am crezut ca ai acces la pc ul meu si ai văzut ce am la editat  :D

marinul

Continua seria de centuri din zona metropolitana Oradea

Centura Santandrei


Centura Osorhei



Inelul Metropolitan
lotul 1 s-a asternut balast stabilizat pe o sectiune mica, probabil de proba, in rest parea o mobilizare buna, nu stiu la viaduct daca se lucra, oricum se vede pe filmarea de la Sanmartin ca mai au ceva grinzi de ridicat. fara imagini din drona, revin altadata




Powered by API/PUM imgur uploader

lotul 2 aici lucrarile sunt suspendate, probabil din cauza hotararii judecatoresti si modificarea sf-ului. nu am observat nicio miscare la terasament intre Sanmartin si Osorhei. poate lucreaza la viaduct dar acolo nu am ajuns. fara poze sau imagini din drona

Centura Nojorid

Aici pare ca o lalaie cu pista de biciclete, dar banuiesc ca o s-o deschida inainte de alegeri chiar si fara pista. Video din drona maine