Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Seraphymus

Am o vaga impresie ca se va actualiza doar luni

AdrianRO

Daca nu au bagat grefierii pana acum in ECRIS foarte slabe sanse sa mai apara pana luni.

Telvanni

Da' chiar asa, cu ce arunca din masina aceea?  :o

Tavi


danutzu_1069

Hydroseeding...
Restul stie goagle... goagăl...


Drive_140

Este important de adăugat că Geiger este singura companie care plantează iarbă cu lichid în culorile mărcii proprii  :o  :lol:

Cristian 74

Pe o "tină" ardelenească autentică, UMB lucrează cât să acopere "găurile" structurale. Pe dealul de la Zimbor nu se mai poate lucra pentru moment, e foarte umed.


Voicu

No, păi poate acum îi momentul s-o ia la vale :)

rocklee

#33819
la zimbor nu se sta.. :)
UMBEUL isi da.... examenul mai departe .... ;)


AlexC

Fiind în trecere și astăzi pe la C-Turzii ( in ultima perioada am avut drumuri aproape zilnic pe aici) am zis să vedem care-i progresul față de ultima filmare, cea din 9, în special sub pasaj și pod.

Autostrada A3 Chețani - Câmpia Turzii,
12.11.2023,
Pasaj Luna și Pod Arieș

Zi minunată!


Cristian 74

Și mai vin și eu cu filmarea completă de ieri, Zimbor-Poarta Sălajului.


shogom

Cristian, s a mai auzit ceva la raduo șanț despre pilele afectate de alunecari? Mi se pare ca nu le au mai inaltat de la ultima filmare.

Cristian 74

#33823
Nu mai funcționează radio șanțul. Nu mai vreau nici eu, inginerii nu "dau din casă" sau nu știu, iar de la muncitorii de rând nu e nimic pe care te poți baza. Îi las pe alții care pot afla mai multe și au cum. Eu filmez  :D  Plus că până acum am dat info puține din ce am auzit, pentru că nu vreau să își piardă oamenii încrederea în mine. Aia cu pilele mai bine nu o dădeam. Nu pot ști cât adevăr e în ea.

IonutP

Quote from: 26ld on November 10, 2023, 08:32:19 PMCred ca se va actualiza aici: https://portal.just.ro/2/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=200000000425852&id_inst=2

Spor la F5.
Respinge exceptia inadmisibilitătii invocata de intimata Precon Transilvania SRL, ca neintemeiata. Respinge plangerea, ca nefondată. Obliga petenta la plata sumei de 36,76 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată(taxe postale) către intimata CNAIR. Definitivă. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 10.11.2023.



Gata, se semnează cu Precon.