News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

horatiu.cosma

Va urez tuturor un Craciun fericit alaturi de cei dragi!

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

AFC

Crăciun fericit si multă sănătate, vouă si familiilor voastre!   
"Intr-o epoca de minciuna universala, sa spui adevarul este deja un act revolutionar" - George Orwell

CristiM

Craciun Fericit si Sarbatori Fericite voua si celor dragi inimilor voastre !!!
"Românului îi e greu până se apucă de treabă că de lăsat îndată se lasă"   Ion Creanga

stangabriel

http://www.youtube.com/v/nB_0PWNCW8g#t=71

Parc Municipal Ploiesti Vest . Decembrie 2015. Filmare aeriana

drrond7

Doresc si eu tuturor membrilor comunitatii noastre si familiilor, lor multa fericire si veselie! Si drumuri bune (cantitativ si calitativ!!) :D
Carpe Diem!

TibiV

stangabriel, superfilmare !
Încearcă mai des....
+1
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

alecu26

Pare departe de finalizare. Încă o gramada de bani băgați de la bugetul Ploiesti ului. Ăsta dacă termina totuși pana în iunie. Ca altfel plătesc tot. Cred ca vom mai vedea Sărbători de iarna fără be culee încă vreo 10 ani de acu încolo.
Drumurile noastre POATE....
(100 Euro ca tronsonul Holdea Margina din A1 nu se va deschide complet la trafic in acest deceniu).

TibiV

:lol:
Beculeţe pentru un secol ?...
:lol:
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

adiarc

Mut aici discuția de pe A6

Tocmai datorita acestor diferente de opinii , ma bucur ca avem MP si nu primim bani de altceva....

insa,daca suntem băieți deștepți ,punem si "bănuții" noștri la lucru....

Ce ma deranjează pe mine e ca ratam toate oportunitățile pe banda rulantă.....cea mai recenta ...acel 0,5%din PIB....care ar putea fii folosit chiar si la peste 3%deficit,daca cineva S-ar lupta pt asta...dar nu...noi suntem cuminți si înghițim tot ce ne spune Bruxxelul......a auzit cineva de negociere ?
"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

TibiV

Adi, e bine că ai mutat discuţia aici...

Dar despre 3% NU avem ce să negociem.
Este în Tratatul UE.

Şi era mai bine dacă era 1%.
Sau 0%.

Tu nu vezi că politicienii noștri dacă au prag de 3%, duc pomenile la 3% ?...
Pensii "speciale" că ai avut X mandate ?..

Să mă ierte Dumnezeu, dar eu mâine aş da afară din UE Grecia şi România.
Căci varianta corectă, cu toţi parlamentarii în faţa unei MG42, înţeleg că nu e democratică...
Este însă f.democratic ca ei să îşi stabilească "drepturi" iar noi să murim în continuare pe şoselele patriei... sau în cluburi...
Mama proștilor este mereu gravidă... :)

cristi5

#5366
http://www.politiadefrontiera.ro/traficonline/index.php?type=out

Tabelul politiei de frontiera prezentat deunazi aici este acum proiectat pe harta. Frumos ar fi daca ar folosi pozitia gps sa arate automat intrarile (pt cei din afara tarii) sau iesirile pt cei aflati in tara.

In presa e prezentat ca "aplicatie online care indica traseul"...

http://m.hotnews.ro/stire/20690004

iuli

Lol. Timp de așteptare 0 (zero) minute la Nădlac pe A1?! Acum am venit și am stat de mi s-au lungit urechile deși erau cam 20 mașini per coadă. Erau doar două ghișee. Ieșirea din țară ceva mai rapidă și lucrau la 3 ghișee. Românii au talent!

După ce am timp să procesez filmările o să vedeți și voi cât s-a stat.
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

CristiM

Quote from: TibiV on December 25, 2015, 11:59:47 PM
stangabriel, superfilmare !
Încearcă mai des....
+1

stangabriel .... esti SkySpirit de pe SSC?!?!?!?

daca DA ... FELICITARI!!!

daca NU , posteaza te rog sursa corecta!
"Românului îi e greu până se apucă de treabă că de lăsat îndată se lasă"   Ion Creanga

frunzaverde

#5369
Quote from: CristiM on December 26, 2015, 07:16:04 PM
daca NU , posteaza te rog sursa corecta!

Conform licentei Youtube nu e nevoie de nici o forma de atributie sau referire de vreun fel pentru a reposta continut postat pe Youtube. Articolul 8, termeni si conditii, aici: https://www.youtube.com/static?template=terms&gl=RO

Va rog nu va erijati in politia copyright-ului - e plina Romania de asa ceva cu chestii gen "poza e a mea"/"poza e a ta". Asta dupa ce au postat continut in locuri care ofera licente extrem de liberale de repostare... Am vazut inclusiv watermarkuri imense cu "copyright 20xx X" si apoi dedesupt donata poza domeniului public. Ori e una ori e alta.
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!