News:

.

Main Menu

Ghicește drumul

Started by bogdymol, March 12, 2013, 10:50:13 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nicki4

foarte familiar, dar tinand cont ca nu am mai fost pe acolo de mai bine de 10 ani as spune parang sau retezat...undeva pe acolo desi inclin spre parang. Drumul nu cred ca este unul marcat, sau ma insel?
"Government don't want well informed, well educated people capable of critical thinking. That's against their interest. They want obedient workers, people who are just smart enough to run their machines and do the paperwork. And just dumb enough to passively accept it!" George Carlin

udar

esti pe aproape , dar care dintre ei........

panda80


NicolaeG

#813
este cumva DN 7A la 2 km de limita jud vl-hd spre petrosani in parcarea de pe dreapta spre petrosani?

udar

corect drumul,
locul exact de unde este facuta poza este undeva pe acolo .............

NicolaeG

poate ghiciti acest drum


crideargos

Drumul paralel cu Calea Ferata care alimentează cu piatră Fabrica De Ciment Taşca [Bicaz], Taşca, jud Neamţ

NicolaeG

Quote from: crideargos on October 08, 2013, 08:29:50 AM
Drumul paralel cu Calea Ferata care alimentează cu piatră Fabrica De Ciment Taşca [Bicaz], Taşca, jud Neamţ

nu e acesta. dar nu esti departe....

bogdymol

DN17 in apropiere de Salva?
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

NicolaeG

Quote from: bogdymol on October 08, 2013, 08:28:44 PM
DN17 in apropiere de Salva?

foarte aproape... este un drum turistic...

panda80

DN17D, intre Nasaud si Ilva Mica?

florin74

DN17D inre Beclean si Nasaud? (in apropiere de Nasaud)?

ciprebbe

DN 12A  intre Onesti  si M Ciuc?
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

NicolaeG

ghiciti foarte repede drumuri de afara si din Romania nu.... :(( drumul ii undeva in Bucovina... ;)

panda80

Drumul dintre Gura Humorului si Cacica (2E), intre  Paltinoasa si Varfu Dealului?