News:

Hristos a Înviat!

Main Menu

Aeroportul International Sibiu [SBZ]

Started by BoGDaN, August 04, 2012, 07:37:38 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

iuli

Superb! Norocosi cei care s-au aflat langa o astfel de frumusete! 8)
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

boer_escu

#61
^^Incredibil cat de silentios a putut fi. Eram cam la 2 km distanta si nu se auzea mai deloc...

https://www.youtube.com/v/7p_6jfkmKWo

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

SB76UFO

#63
Photo: (C)Lucian Murgu






Photo:(C) Rodean Razvan




Sursa
"Prostia este eternă și invincibilă"

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

frunzaverde

Quote from: OraDeSibiu
Niciodată în România nu a ajuns un astfel de model, așa că evenimentul este o premieră națională.

Ce naiba de documentare fac astia? Modelul respectiv este un 777-200ER, care nu are nici cea mai mare autonomie, nu e nici cel mai mare din lume.

Daca vorbesc de 777 in general, au mai fost 777-uri in Romania, inclusiv in curse regulate de pasageri. ElAl trimitea (nu stiu daca o mai face) 772-uri odata la cateva luni pe LROP, cand aveau cerere mare (adesea vineri). La fel, 767-urile lor erau prezenta aproape saptamanala pe OTP.
Cand esti amenintat cu ban permanent pentru ca ai criticat pozitia publica a unui politician, nu se mai poate numi conversatie sau forum, ci campanie electorala. Imi pare rau, dar din pacate, sunt nevoit va urez la revedere!

cavver

#67
N-ai inteles ca in Sibiu Romania = Sibiu ;)

radudanutz

#68
Nu pot sa fiu decat subiectiv, azi la sbz dupa multa vreme a aterizat cea mai buna companie aeriana de pe vremea ei :) :) :)





Multumesc perosoanei care a facut pozele, eu nu m-am putut apropia - no comment why -

Am mai gasit niste poze super faine pe forumul de mai jos:

http://romanian-spotters.forumer.ro/t8034p20-aeroportul-sibiu-iunie-2015

iuli

Quote from: radudanutz on June 29, 2015, 09:08:54 PM
Multumesc perosoanei care a facut pozele, eu nu m-am putut apropia - no comment why -

Atitudine tipica a celor de la Carpatair  >:(
-------------------

Watch my roadtrips
MyBlog

adiarc

"Eficienta" cnair...claimuri de sute de milioane de lei,puse pe tava constructorilor pentru proiecte inexistente ( LD2 sect E ; LD 3 ; A10 )

DESFIINTATI compania Antiinfrastructura

SB76UFO

"Prostia este eternă și invincibilă"

SB76UFO

Mai stie cineva daca se mai lucreaza la capatul pistei?
"Prostia este eternă și invincibilă"

rasvan2006

Se lucreaza timid...1-2 escavatoare si 4-5 bascule.

radudanutz

Un Wizz cu botul rosu azi pe sbz :) , si " Smaranda " :)






adult image