Autostrada A3 București-Borș

Started by Ionut, September 14, 2011, 08:14:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 50 Guests are viewing this topic.

ciprebbe

Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

pentium10

Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures

pentium10

cip, faceti live? unde sa urmarim?
Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures

Ionut

Nu cred ca poate face live.
A ajuns politia in zona, se muta balizele. Se pregatesc sa dea drumul.

Vine si trenul. :lol:

voicul

Ce sa mai: toti care puteau fi in acel loc, sunt acolo!  :lol:

Nu pun text ca se stiu informatiile. Pun doar ca sa se stie ca a fost mentionat API prin pozele din nod Iernut.

Autostrada Transilvania: Încă 13 km lângă Târgu Mureș, gata de deschidere după patru ani de la semnarea contractelor / Un proiect sabotat de birocrație și de incapacitatea autorităților să rezolve problemele la timp

https://monitorizari.hotnews.ro/stiri-infrastructura_articole-22861935-harta-interactiva-autostrada-translvania-inca-13-langa-targu-mures-gata-deschidere-aproape-patru-ani-semnarea-contractelor-proiect-sabotat-birocratie-incapacitatea-autoritatilor-rezolve-problemele-tim.htm

Ionut

LIVE. Au dat drumul la Iernut. :)
Dar acum asteptam trenul. :lol:


Ionut

Live de la Ungheni. DRDP Brasov.
https://www.facebook.com/drdpbv/videos/2292724044348065/

Gata, s-a deschis si aici. Drumuri bune si aveti grija la tren. :lol:

Ionut

Live. Stati asa ca a venit trenul. :lol: A venit si o coloana de masini de la Ungheni. :lol: Nu e clar daca trenul asteapta masinile sau invers. :lol: Cred ca drona e in aer.

Ionut


Gendan


Ionut

Nu e bariera. Vedeti pe live, la FINAL, ca in zona Iernut se circula foarte greu, incet, fara sa fie bariera. Sa vedem ce va fi cu bariera. Aveti grija in zona!

pentium10

deja pe Waze DN-ul dinspre TgMs spre Cluj e o optiune mai rapida
invers Cluj - TgMs e mai rapida pe Autostrada
Waze advocate, Google Developer Expert, In Mures

ciprebbe

A stat trenul, incredibil, au coborat cred ca manual bariera. Am filmat de sus :))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

ciprebbe

M-am intors la Iernut, nu coboara bariera. Se opreste trenul, apare nenea cu un stegulet galben in mana pe DN si o statie in cealalata mana si se pune bariera. Trece trenul ft incet apoi se ridica. Cred ca e fericit CFR ul :))
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe

Ionut

Intre timp, avem o noua confirmare, pe surse, ca vineri se deschide si capatul A3 (Petricani-Popasului-DNCB).