News:

.

Main Menu

În parcare

Started by bogdymol, April 07, 2012, 02:19:49 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


reed


m-a impresionat tare de tot...tot aici o sa va dati seama cum autostrada v-a taia legatura animalelor carnivore ,cele din muntii occidentali cu cei din muntii orientali

mariansb

"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

mariansb

"Un popor care alege politicieni corupti, impostori, hoti, tradatori , nu este victima, ci complice." - George Orwell

ovicor

Reed, e vorba de occidentali (apuseni) la nord, si de meridionali, nu orientali, la sud ! In rest, da , despre romania - de bine. Chiar azi am postat si eu reportajul pe facebook.

bogdymol

Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

get

Ce vă râdeți mă, venea omul cu porcul de la veterinar, îl asomase  :zen:

Tavi

D'păi, să-l mânce cu placere, no!  :lol:

dr4qul4

eu cred ca este o metoda extrem de eficienta de a curata soriciul. il intoarce si pe partea cealalta si gata. nu mai consuma nici butelia/paie ca prin frecare se produce caldura.  :lol:

Acum, fara gluma, probabil a avut ceva sub el (tabla sau sac) dar l-a pierdut pe drum. Nu il putea pune in masina pentru ca se umplea de sange. Oricum pe distante scurte nu pateste nimic
Cocoase inutile care ne vor afecta zeci de ani:
1. Focsani 2. Boita 3. Balcauti
"multe multumiri" proiectantilor
2. Pariu cu hefaistos: 200 lei: UMB nu deschide nimic (min 9 km, chiar si HP)  pe A7 înainte de 15 iunie 2024

Tavi

^
Și s-a și frăgezit mai bine.  :lol:

Ionut

10% din cei care au vazut filmuletul asta clar de maine sunt vegetarieni. :kenny:

doryan93

#1241
În premieră naţională, la Arad, au fost plantate sălcii energetice pe marginea drumurilor. Este vorba despre tronsonul Semlac- Şeitin – Nădlac.



http://www.youtube.com/v/xNdGnJzziuA
Sursa aci.

sebba

Sailing away! S/Y Haimana

bogdymol

^ E vorba tot de aia. Atunci cred ca s-au hotarat si au alocat fonduri, iar astazi s-a realizat plantarea.
Locuit, Vizitat, Condus în: A B BG BiH CH CY CZ D DK E F FIN FL GBZ GR H HR I IL IRL L LT M MK MNE NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UK V
+ Australia, Canada, Egipt, Hong Kong, Macau, Malaysia, Maroc, Noua Zeelandă, Singapore, Emiratele Arabe Unite & Statele Unite ale Americii
drumurile mele

ciprebbe

Le explica cineva reporterilor ca, daca folosesc telefonul pe post de reportofon, microfonul trebuie indreptat spre interlocutor si nu difuzorul.
Cred ca ma mir degeaba pt ca jurnalistii de la noi cam asa isi fac treaba cu c... -n jos.
As vrea sa vad un reportaj peste 12 luni sa vedem cat a crescut salcia.
Mai bine sa ratacesti in padure decat fara padure!
E-republik

A3-UMB-5 alunecari>20m - 1000ron Ciprebbe